Schumacherův blízký přítel prolomil mlčení: „Celá pravda o jeho zdraví, takhle žije dnes a o 10 let později – VIDEO

Eddie Jordan není náhodný člověk, je to muž, který postavil Michaela Schumachera a jeho malého bratra Ralfa Schumachera do Formule 1 se svým týmem Jordan Grand Prix, který se v roce 1999 dokonce stal mistrem světa.

Muž, který postavil Michaela Schumachera do Formule 1

Eddie Jordan prozradil, že Michael Schumacher pojmenoval svého syna Mick po australské motocyklové legendě Micku Doohanovi. „Není snadné vědět, že váš otec nemůže být členem rodiny, je tam, ale není tam.

Mám svůj vlastní názor, ale nechci ho zveřejňovat,“ řekl Eddie Jordan.

Práce Eddieho Jordana s Michaelem Schumacherem byla krátká. Oba muži se však okamžitě sblížili a navázalo přátelství.

Láska k němu stále trvá a vždy bude

„Vyšel jsem ze své komfortní zóny, abych ho našel, abych mu dal první šanci ve Spa. Netrvalo to dlouho, ale láska k němu stále trvá a vždy bude, dokud budu schopen dýchat,“ řekl Eddie Jordan.

Tato prohlášení přicházejí jen pár dní poté, co vyšlo najevo, že Gene Haas, když Mick zničil další svůj podvozek v Monaku, v záchvatu vzteku nazval Michaela Schumachera „živou mrtvou“, chodící mrtvou.

Musíme však zdůraznit, že nemůžeme vědět, jaký je skutečný stav Michaela Schumachera, protože neexistuje žádné oficiální oznámení, takže jakékoli závěry, které byly vyvozeny, jsou založeny na polovičních předpokladech.

Michael Schumacher: Co víme o jeho zdraví 9 let po jeho nehodě

Legendární Ferrari Michaela Schumachera jde do dražby

Související Příspěvky