Patrasovou pozvali do živého vysílání, hůře to už dopadnout nemohlo! TOTO se dělo v zákulisí!

Po spršce výčitek od diváků, kteří v neděli dívali ranní víkendové vysílání české soukromé televize, kde jako host vystoupila i Dagmar Patrasová (66), přišla reakce z televizního štábu.

Dáda totiž zjevně nebyla zcela v pořádku a zdálo se, že je snad i pod vlivem. Samozřejmě, štáb tvrdí, že udělali všechno proto, aby to dopadlo co nejlépe. Tak či onak, pro Dádu to nebylo ku prospěchu a snad by udělala lépe, kdyby raději v jejím momentálním rozpoložení ani nepřišla.

‚Když Dagmar Patrasovou pozvali do víkendového ranního vysílání, které probíhalo v přímém přenosu, souhlasila. No už když dorazila, bylo jasné, že není v pořádku a v televizním štábu měli obavy, jak to dopadne. Přesto ji do vysílání pustili a diváci zůstali zhroženi, jak je patrné v komentářích na sociálních sítích. Mnozí měli jasno v tom, že byla pod vlivem alkoholu, jiní zhodnotili, že vypadala jako po flámu, a vyčítali televizi, že ji vůbec pozvala. „Vždyť je to nesmysl. To nikdo nemohl tušit. Nikdo s ní nežijeme. Kolikrát poskytla rozhovor iv nedávné době a měl hlavu a patu. Že teď přijde ve stavu, v jakém nakonec přišla, to jsme nemohli předpokládat. Tady se to dokonce rozebíralo , že říkat ví, že je profík a že to s ní může být zajímavé,“  uvedl nejmenovaný zdroj ze štábu, který vysílání připravoval.

„Když dorazila, začal se zde neuvěřitelný stres, protože Dáda… prostě bylo jasné, že pokud se nezasáhne, pokud ji nezachráníme, bude z toho kolosální malér,“ konstatoval dále člen štábu  . Je pak však sporné, zda se to nedalo udělat profesionálněji. Nejeden divák vyčítal moderátorům, Miluši Bittnerové a Pavlovi Svobodovi, že ji dostatečně nepodrželi, ale zdroj z televize to vidí jinak. „Moderátoři se dohodli, že budou víceméně za ni odpovídat. Klobouk dolů před jejich profesionalitou, že když dostali nesmyslnou odpověď, dělali jakoby nic, jako by dostali tu nejlogičtější reakci pod sluncem. Celé to zahráli tak, že Dádin stav nebil až tolik do očí, prohlásil  , ale je jasné, že to tak úplně nezachránili.

Do jisté míry měl pravdu v tom, že opravdu někteří diváci nevnímali až takový problém v projevu Patrasové, spíše si všimli, že byla neobvykle oteklá ve tváři. „Věřte mi, že v zázemí a přímo na místě ve studiu to bylo mnohem horší, než to, co viděli diváci v televizi. Nakonec je smutné, že paní Patrasové evidentně dělalo radost, že je ve vysílání, ale pro ni samotnou, bude mít účast v programu špatnou odezvu. To jsme ale nemohli tušit, jinak bychom ji nepozvali. Nikdo jí nechtěl ublížit, máme ji rádi,“  tvrdil zdroj.

S Dagmar Patrasovou to zjevně není naprosto ideální. Zdrojem jejího trápení je s největší pravděpodobností její manžel, na kterém až nepochopitelně visí. Felix Slováček toho zjevně moc nedbá, neustále se točí kolem mladých žen, žuruje a dokonce aktuálně oznámil, že obnovil i přátelství se 30 let mladší Lucií Gelemovou, která nejenže chodila 7 let s tímto ženáčem, ale i na adresu Dády pravidelně vyjadřovala velmi urážlivě. Až by se člověk nedivil, že Dáda si s tím už neví rady…

Související Příspěvky