Vzpomínáte na malého chlapečka Vítka Koudelku z rodinného filmu Jak se krotí krokodýli? Dnes byste ho nepoznali!

Malý Vítek Koudelka je dnes již dospělý mladý muž. V herectví již ale nepokračuje, namísto toho riskuje svůj život. Co tento mladý muž nyní dělá?

Vítek Koudelka

Českou rodinnou komedii „Jak se krotí krokodýli“ od Marie Poledňákové nejspíš znáte. Film je velmi oblíbený a populární i po 11 letech od natáčení.

V zábavném filmu se objevilo mnoho hereckých hvězd jako je Jirka Mádl, Pepa vojtek, Miroslav Etzler, Eva Holubová, Václav Postránecký, Daniel nekonečný a další.

Film

Příběh začíná tím, jak tatínek Luboš přijíždí ze své práce horského záchranáře domů do Prahy o několik týdnu dřív.

Věci se vyvinou tak, že spolu se školou své dcery jede na týdenní školu v přírodě ve Vysokých Tatrách jako zdravotní bratr.

V tomto filmu si zahrálo i mnoho dětských hereckých hvězd jako byl právě Tomáš Peč, který si zde zahrál roli Vítka Koudelky. Po tomto filmu z hereckého světa zmizel. Jeho zájem jde totiž úplně jiným směrem.

Nová kariéra?

Tomáš je dnes již plnoletý mladý muž, který si libuje v extrémních sportech, konkrétně Freeskiing. Freeskiign je jeden z druhů alpského lyžování, při kterém jsou předváděny triky a akrobatické prvky. Spadá sem jízda ve volném terénu jako jsou lesy nebo vysoké hory. Sportovci jsou proto často vystaveni nebezpečným seskokům nebo lavinám.

Během tohoto sportu nejsou žádnou výjimkou zranění. Proto tomáš v roce 2015 musel mít pauzu, utrpěl poranění kolene.

Tomášovi se v tomto nebezpečném sportu velmi daří a sní o tom, dostat se na olympiádu.

A jak dnes vypadá?

 

 

Související Příspěvky