Pořádně studená sprcha pro Hanychovou! Tušila, že její milionář Soukup má všude dluhy ?!

Navenek si mediální magnát Jaromír Soukup (53) užívá život díky svému obrovskému majetku a mnohé ženy ho proto Agátě Hanychové (37) závidí.

Je ale sporné, co si pak myslet o tom, že má proti jeho mediální agentuře začít insolvenční řízení. Přitom to údajně není první konkurzní řízení, kterému čelí tato agentura. Tomu předchozímu se nakonec šťastně vyhnula.

Život v blahobytu, který okusila Agáta Hanychová už na začátku vztahu s Jaromírem Soukupem v jeho vile v Marbelle, či v jeho newyorském apartmá, se jí jistě líbil. I v Praze má její přítel dům s velkým pozemkem a vlastní také luxusní apartmán v nejvyšším patře mrakodrapu. Ale ani ona sama se zajisté nemá špatně, také vlastní rodinný dům a měla proto dlouho dilema, kde bude bydlet, když se jí narodí dítě s Jaromírem. Všechno už však vypadá na to, že se rozhodla žít s Jaromírem u něj v domě, kde se předělávají pokoje, aby tam mohla přijít is dětmi a mít veškeré pohodlí.

Snad o to všechno Jaromír nepřijde kvůli údajným dluhům jeho společnosti, pro které podaly návrh na zahájení insolvenčního řízení hned tři společnosti. Má jít o částku přesahující tři miliony korun. Soukupova firma se k tomu má vyjádřit do 15 dnů. Zástupce Soukupovy společnosti, Libor Vachtl, vydal tiskovou zprávu s tvrzením, že společnost není v úpadku a vše se bude dále řídit podle insolvenčního řízení, přičemž se hodlá bránit podáním trestního oznámení.

Takto postupovali i před dvěma lety, kdy u soudu začalo konkurzní řízení vůči téže společnosti a byli úspěšní. Ještě tentýž rok v dubnu byl tento návrh zamítnut. Jaromír Soukup je vlastníkem velké mediální skupiny, není pochyb, že pokud by o ni přišel, měl by vážný problém. Snad opět z této šlamastiky vyvázne a problémy se nedotknou jeho nové rodinky.

Související Příspěvky