Ewa Farna neudržela slzy! Mrtvice s ní pořádně zamávala, prosí o pomoc!

Letos se bude nést v životě zpěvačky Ewy Farné ve znamení oslav jejího jubilea – kulatých 30. narozenin. Plánuje velký narozeninový koncert, a přestože se má uskutečnit až 14. října, jak má uvedeno na webu, pracovat na něm už začala.

Velmi dobře si uvědomuje, jak je důležité, aby byla při tom všem zdravá a mohla se věnovat současně i svým dvěma malým dětem. O to víc ji zasáhl jistý smutný příběh.

‚V mládí snad nikdo nepřemýšlí příliš o svém zdraví, pokud o něj najednou nepřijde. Velkým šokem a mementem byla pro obyvatele naší planety každého věku nedávná pandemie covidu, kdy byly novým virem ohroženy životy všech. V poslední době pro změnu rezonují veřejností příběhy mladých lidí, které postihují mozkové a srdeční příhody, často s fatálním koncem. Stalo se to i mladé mamince se dvěma malými dětmi, o které se dozvěděla i Ewa Farna. Okamžitě její příběh sdílela na sociální síti s jejími sledovateli s prosbou o pomoc, přičemž nedokázala zadržet slzy.

Jako máma podobně starých dětí je z příběhu mrtvicí postižené ženy dojata. Právě, když se šantila se synem Arturem (3 roky) a dcerou Ellou (11 měsíců) a těšila se ze života, padla Ewe do oka zpráva, která jí řádně zalomcovala. „Nedělám to často, ale prostě… myslím si, že bychom mohli udělat dnešní den hezčím tím, že si společně pomůžeme,“  oslovila sledovatelky její instastories. Připomněla, že i ona, podobně jako všechny celebrity, dostává často prosby o pomoc v nouzi z různých příčin. Je obvyklé, že pokud nedokážou dostatečně pomoci osobně, posunou prosbu jejich velkému zástupu fanouškům. Tak postupovala i velmi populární zpěvačka se širokou základnou fanoušků v Česku, kde se narodila a žije, ale zároveň také na Slovensku a Polsku, kde často koncertuje.

Související Příspěvky