TOTO už od Bílé po tolika letech s Filipim nečekal asi nikdo! Ale její slova jsou jasná!

Několikanásobná česká držitelka Zlatého slavíka Lucie Bílá (56) si získala sympatie mnoha svou srdečností a temperamentem.

Do všeho se pouští s velkým entuziasmem a vervou, nevyjímaje ani její vztahy. Z nich lze považovat za významné čtyři, díky jednomu má syna Filipa (27) a dva po zklamání v manželství skončily rozvodem. Zdá se, že od roku 2015, kdy poznala současného partnera Radka Filipiho (39), našla konečně toho pravého.

Ani osm let po seznámení se se svalnatým vysokým mužem Radkem Lucie Bílá zjevně nelituje, že se dali dohromady. Nedávno to potvrdila svým otevřeným vyznáním na sociální síti, jaké je po tolika společných letech spíše vzácné než běžné: „  Jsem tak ráda, že jsi, lásko. V tomto zmatku všeho, co je kolem, jsi mým majákem v moři. , za objetí, za pohlazení a hlavně za ten pocit, že je svět krásnější, než teď právě je. Kéžby každý z těch mocných, co dělají z pravých hodnot guláš, měl vedle sebe také někoho takového. Kéžby… svět by se uzdravil Vidět  , že u partnera cítí oporu a lásku a je za to vděčná .

Radek Filipi jí na to odpověděl tou nejkrásnější jednoduchou větou:  „Miluji tě.   Taková hezká slova vyznání obou partnerů dojala řada sledovatelek Lucie Bílej. „ Jste nádherný a sympatický pár. Ta radost a energie, která z vás, Lucie, jde, je úžasná,   komentovala je jedna její obdivovatelka a přidala se i další:  „Krásné vyznání. Vy si skutečně zasloužíte to hezké, co prožíváte. úžasné najít svého životního partnera, jak do sluníčka, tak i do bláta.  Fešný mladý muž, který je mistrem světa i Evropy v tlaku na lavičce (bench presse) dobře ví, koho má doma a váží si toho.

Když loni vzpomínala zpěvačka na jejich zvláštní seznámení, řekla“ Je to sedm let, co jsem na obnovené premiéře Carmen utíkala před davem fanoušků a schovala se za nejvyššího chlapa. Jsem šťastná. Kdybych věděla, že jednou budu s někým takhle šťastná, tak bych se budoucnosti tolik neobávala.“ Ale přiznala, že zpočátku přece jen měla obavy a na krátkou dobu se s Radkem rozešla. „Neblbni, Bílá, vždyť je to pořád dokola. Ne, už dost… Ale měla jsem štěstí, že se Ráďa nenechal odehnat,“ svěřila se s tím, že doufá, že „s Rádí už je to navždy“ . Doufáme, že jí to bude dopřáno.

Související Příspěvky