Bohuš Matuš promluvil o žárlivosti v jeho manželství, i o plánech na další miminko: Není to dobré !

Nedávno se zpěvák Bohuš Matuš (49) se svou manželkou Lucií (19) a jejich dcerkou Natalií (2) přestěhovali do většího bytu.

Bohuš by byl zajisté rád, kdyby tím jejich peripetie s byty už konečně skončily. Od roku 2020 je to už jejich třetí bydlení. Oba by rádi rozšířili svou rodinku o další dítě, ale zatím jim osud nepřeje.

Pro Lucii Matušovou už v jejím mladičkém věku přichystal život tolik, že to snad nečekala ani ona sama. Našla si lásku, porodila ještě před zletilostí dítě a právě v den svých osmnáctin se provdala. Zatímco její vrstevnice pouze objevují chutě života jako středoškolačky, ona je paní domácí, kterou musí finančně zajišťovat manžel. Bohuš Matuš to ale dělá rád, své povolání zpěváka by neměnil, i když díky svému angažmá musí manželku nechávat často doma spolu s jejich dcerkou samotnou.

Během vystoupení se Bohuš setkává se spoustou lidí, mezi nimiž jsou i krásné ženy, a tak Lucie žárlí. „My se milujeme, takže na sebe občas pochopitelně i žárlíme,“ přiznal se v rozhovoru pro Ahaonline Bohuš, který zase může pro změnu žárlit na manželku pro její mládí a půvab, což jistě neuniká pozornosti jiných mužů. Na druhé straně ale ví, že Lucie je pečlivou matkou i manželkou, čehož si velmi váží. „Musím Lucku vychválit, protože je neuvěřitelně úžasná. Stará se 24 hodin denně… Neřekl bych to na ni, ale leckterá třicetiletá maminka by se od ní mohla učit,“ pochvaloval si štěstí v podobě manželky. Svou dcerku by rád hýčkal, ale ne vždy mu to Lucie dovolí. „U nás musí být všechno bio. Čokoládky a nic podobného Naty nesmí,“ svěřil se pyšný tatínek, který ale ne všechna pravidla i dodržuje.

Když jsou všichni tři doma pohromadě, užívají si rodinného života. V novém bytě v nejvyšším patře paneláku s krásným výhledem mají velký obývací prostor spojený s kuchyní. „Natynka tam má své hračky a my koukáme na televizi,“ poznamenal zpěvák se spokojeností, ale byl by rád i za dalšího potomka. „No tak určitě bychom chtěli mít ještě jedno miminko. Chlapečka, protože holky více inklinují k otci a kluci zase k mamince. Ale nevím, protože Lucinka je po operaci kýly a poprvé to udělali strašně špatně. A podruhé pan lékař řekl, že to pořád není dobré. Takže chceme počkat ještě alespoň rok. Mám o ni strach,“ potvrdil jejich touhu po rozšíření rodiny, ale oba jsou zodpovědní a upřednostňují zdraví. Věří, že ale časem se jejich přání splní.

Bohuš Matuš se jako úspěšný muzikálový zpěvák nevyhne setkáním s fanynkami a kolegyněmi, žárlivost však mají s Lucií pod kontrolou:

Související Příspěvky