Skutečná pravda o svatbě Gotta a Ivany: Teprve po jeho smrti vyplulo na povrch tajemství

Od svatby Karla Gotta (†80) a jeho Ivany (46) uplynulo už 15 let, ale velké tajemství o ní vyplulo na povrch až po zpěvákovy smrti.

Vdovu Ivanu Gottovou a její dcery Charlotte a Nelly čeká už čtvrtý rok bez jejich manžela a otce. V jejich vzpomínkách stále žije a díky tomu, jak Ivana udržuje jeho památku, jednak na sociální síti a také různými akcemi, žije i ve vzpomínkách jeho četných fanoušků.

Nedávno uplynulo rovných 15 let od svatby Karla Gotta a jeho Ivany, která se konala v Las Vegas. „Tu svatbu jsme skutečně neplánovali a rozhodli jsme se až přímo v Las Vegas. A jestli jsem tím někoho zklamal? Věřím, že ne,“ řekl v roce 2008 po návratu z města hazardu Gott a přítomným fotografům oba s Ivanou hrdě ukazovali svatební prstýnky.

Jenže až po smrti Karla Gotta vyplula skutečná pravda o jejich svatbě. Celé to bylo trochu jinak, než tvrdil „Božský Kája“. V autobiografické knize Má cesta za štěstím Karel Gott prozradil, že ve skutečnosti byla svatba plánována, protože už měl i předem vybraného svědka: „Chtěl jsem, aby mi svědčil Láďa Štaidl, ale nemohl s námi odletět, protože právě probíhal soud o opatrovnictví jeho syna Artura, který vedl s Ivetou,“ vysvětlil Gott. V době svatby už byla na světě jejich starší dcera Charlotte a za pár měsíců po svatbě přišla na svět jejich druhorozená dcera Nelly. Ivana a Karel byli spolu dvacet let, z toho jedenáct přežili v manželství.

Související Příspěvky