Žilková netají hněv a zklamání! Řekla ostře, co si o Češích myslí !

Politická scéna, aktuálně v Česku výrazně poznačená volbami prezidenta, rozdělila v názorech i známé celebrity.

Nejvíce přívrženců i odpůrců měli tři hlavní kandidáti, kterými byli generál Petr Pavel (61), bývalý premiér Andrej Babiš (68) a rektorka brněnské univerzity Danuše Nerudová (44). Právě za ni se postavila i česká herečka Veronika Žilková (61), ale překvapivě s ní nesdílela stejný názor její dcera Agáta Hanychová (37).

‚Dá se předpokládat, že Veronika Žilková není vůbec nadšená s volbou prezidenta své dcery. Ta se tím přitom vůbec netají a je rozhodně jedna z mála známých tváří, které si takto vybraly, či možná dříve, které se k tomu i přiznaly. „Volila jsem Andreje Babiše,“ prozradila Agáta na sociální síti. Dá se předpokládat, že její volbu mohl ovlivnit i názor je partnera Jaromíra Soukupa (53), ačkoli ten byl největším fanouškem svého potenciálního „tchýně“, Martina Stropnického (66), o kterém se vyjadřoval s uznáním a dokonce shodil i Agátinu mámu, Veroniku Žilkovou.

Snad ale politika neoslabí tak pevný a blízký vztah mámy a dcery a nerozdělí je iv soukromí. Za Babišem by Veronika zřejmě nestála už jen proto, že s jeho podporou se stal její snad už brzy exmanžel Stropnický dvojnásobným ministrem v jeho vládě. Velmi ji zklamal výsledek prvního kola voleb prezidenta, které sledovala v Nerudově volebním štábu. „Je to nezralost českých voličů.

Ještě nedozráli na ženu a evropský rozměr. Ona je prostě politička budoucnosti. A tito pánové v důchodu by opravdu měli být v důchodu,“ uvedla Žilková v rozhovoru pro iDnes.cz .

Za volbou Danuše Nerudově pevně stála z pro ni jasných důvodů. „Danuše Nerudová bude ideální prezidentkou a zástupkyní všech občanů. Silných, slabých, mladých, starých, žen i mužů. Na prezidentský úřad má ideální věk, energii a zároveň je empatická a vzdělaná. Svou statečnost, toleranci a schopnost vést republiku dokázala na postu rektorky univerzity. Nemá žádnou politickou minulost, proto je garantem rovné příležitosti pro všechny,“ popsala všechny plusy nejmladší české rektorky, ale ani ty jí nezabezpečily post prezidentky České republiky. Češi dali opět přednost mužům a už poslední lednový víkend se dozvědí, zda budou mít v čele generála, nebo byznysmena ze Slovenska.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *