Syn Ivety Bartošové díky dědictví nikdy nemusí pracovat: Do tohoto vrazil pohádkové peníze !

Ze syna zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové je dnes již dospělý mladý muž, který se snaží žít mimo pozornost médií. Přestože má na svém kontě miliony, nerozhazuje je.

Od doby, kdy se narodil, byl v centru pozornosti novinářů a veřejnosti. Jako syn Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla, byl neustále pod drobnohledem. Na veřejnost pravidelně prosakovaly informace o tom, jak se mu žije u slavné matky, i to, že se o něj, když měla problémy, staral právě otec…

​Ještě před tragickou smrtí Bartošové v roce 2014, se přestěhoval právě k otci. Ten však před dvěma lety zemřel na covid a Arthur zůstal sám. Po slavném otci zdědil pohádkový majetek v hodnotě několika milionů eur. A díky tantiémům mu každý měsíc chodí na účet velmi slušná částka za Štaidlovy písničky, kterých je autorem.

‚ Přestože Podle blesk.cz ještě na podzim 2021 koupil rozlehlý byt v Praze za 376 tisíc eur. Na svém kontě má další pražský byt přímo v centru, který zdědil právě po otci. Vypadá to tak, že Arthur má jasnou představu o své budoucnosti a ví, jak si ji zajistit. 26letý mladík by si mohl i díky penězům po slavných rodičích užívat bezstarostného života, on se však pustil do dalšího studia. Vystudoval hotelovou střední i vysokou školu a byl se zaučit iv Americe. To však není všechno! Dal se totiž na další studium – psychologie.

Takto Artur aktuálně vypadá…

Související Příspěvky