Patrasová učinila zásadní rozhodnutí ! Fanoušci jsou totálně na její straně !

Rodinné vztahy herečky a zpěvačky Dagmar Patrasové (66) jsou dlouhá léta veřejně přetřásány v médiích. Není to zajisté ve prospěch nikoho.

Trpí tím potomci tohoto slavného páru, ale i oni samotní, zejména pak Dáda. Její manžel Felix Slováček (79) ji obviňuje z alkoholismu v takové míře, že prý uvažuje o tom, jak ji prý v jejím zájmu zbavit svéprávnosti. To už ale Dagmar řádně nadzvedlo a rozhodla se dokázat, že tak špatně na tom rozhodně není. Nezapomněla přitom poukázat nepřímo na jeho senilitu, když upozornila na jeho věk. Jednoduše, vrátila úder.

Rozhodně Felix Slováček nepatří k těm, pro které je soukromí rodiny tabu. Roky veřejně podváděl jeho o třináct let mladší, v mládí mimořádně atraktivní manželku Dagmar Patrasovou, která byla sexy dol mnoha mužů. Jako bys tím chtěl dokazovat, že io něj je zájem. Dáda to velmi špatně snášela, ale nerozešla se s ním, i když mu párkrát rozvodem vyhrožovala. Vždy ji ale dokázal přemluvit. Přestože se k ní loni po divokém rozchodu s milenkou vrátil, nenastala idylka. “ Dělá mi peklo během mého života. Byl totiž celý život zvyklý, že jsem ho poslouchala,“ postěžovala si nedávno.

Navzdory všemu prý s manželem soucítí, a podobně jako pečovala o svého alzheimerem postiženého otce, chce se prý postarat io manžela a nerozvede se s ním. Ale jak se nyní ukazuje, především se chce postarat o sebe. Není pochyb, že chce vyvrátit drsná vyjádření Slovačka na její adresu. „Je nejvyšší čas ji léčit. Neříká, jen se dívá. Obávám se, že pokud jí rychle nepomůžeme, zemře,“ vyjádřil se velmi drsně na adresu manželky.

Její příznivci na Instagramu, kterých není málo, jsou z jeho vyjádření zhroženi a věří, že to není tak docela pravda, Dáda se vzpamatuje a dokáže, že to byla od manžela jen záludná zlomyslnost. “ Muselo mu přeskočit. To je už přes čáru. Jsem z toho zoufalá. Kdyby mu šlo o mé dobro, tak se bude chovat jinak,“ snaží se všechny přesvědčovat o své pravdě Dagmar. Dodala také, že Slováček střídá nálady, chvíli je milý, pak prý po ní vříská.

Důkazy namísto slov jsou však zřejmě nejlepší cesta. Z portálu expres.cz se rozhodli nehlášenou návštěvou zjistit, jak na tom Dagmar opravdu je. I když si s nimi povídala pouze po telefonu a nevpustila je dovnitř, z jejího hlasu nebylo vůbec cítit, že by byla na tom tak špatně, nebo že je těžká alkoholička. Mluvila normálně, neblabotala nesmysly, věděla co je za den, io co jde. Zdá se, že pravda bude někde uprostřed. No není se co divit, že Dáda už má všeho po krk. „Teď se budu starat jen o sebe,“rezolutně prohlásila a všichni její příznivci jí za to jistě tleskají. Toto novoroční předsevzetí hned i proměnila prvními kroky ve skutečnost, když strávila den v kosmetickém salonu a podstoupila různé zkrášlovací procedury. Možná by jí skutečně prospělo myslet už jen na sebe a Slovačka ze svého života odstřihnout. Ale po 40 společných letech to jde jen těžko…

Související Příspěvky