Krize u Dyka a Vilhelmové?! Dal si pauzu v divadle, má v tom být mladá kolegyně !

Nad donedávna přímo idylickým vztahem slavných manželů z herecké branže, Taťány Dykové rozené Vilhelmové (44) a Vojtěcha Dyka (37) prý visí mráček.

Alespoň by se tak mohlo zdát poté, co se v zákulisí šeptá, že Vojta až příliš podlehl kouzlu jedné jeho kolegyně. Sám proto uznal, že bude lepší, když se vzdá své role v muzikálu Legenda jménem Holmes, kde účinkuje i nejmenovaná kráska.

‚Jak to už u herců často bývá, lásku často potkají v práci. A stává se to i opakovaně, rozvody a rozchody v showbyznysu „fičí“ na plné obrátky. I Táňa Vilhelmová se seznámila s nynějším manželem Vojtou Dykem během zkoušek jejich společného účinkování ve hře Bláznivý Petříček na podzim 2010. Byla proto ochotna opustit svého tehdejšího manžela, se kterým má dva syny. Láska s Dykem se ukázala pro oba jako osudová av roce 2019 se staly manžely. Mají spolu jednoho synka.

Kdykoli se tento sympatický manželský pár objeví spolu ve společnosti, vždy si navzájem projevují něžnosti, jako by se do sebe teprve nedávno zamilovaly. Oba jsou skvělí a uznávaní herci, a tak je pochopitelné, že se o nich režiséři přímo trhají. Jejich účast ve filmu či divadle je zárukou návštěvnosti. V muzikálu Legenda o Holmesovi účinkuje Vojta Dyk v hlavní roli Sherlocka Holmese už od roku 2018, ale nyní tím sekl, údajně kvůli své zaneprázdněnosti.

V jeho okolí se ale říká, že to vzdal, aby odolal pokušení mladé zpěvačky, do které se zahleděl. Je-li tomu tak, slouží mu jen ke cti, že sjel z kratší cesty.

Nahradí ho Ondřej Brzobohatý (39), který je také autor tohoto muzikálu. „Není za tím nic zvláštního. Nejprve měl hrát Sherlocka Ondra, ale odmítl to s tím, že na to nemá čas. A teď na to nemá čas Vojta kvůli svým projektům, takže ho začal hrát Ondra. Možná se to časem zase změní, uvedl pro Expres.cz PR manažer Divadla v Karlíně Tomáš Matějovský. Brzobohatý v tomto divadle uvedl loni v červnu také svůj muzikál Slunce, seno, jahody. Snad bude mít v roli Sherlocka i on úspěch podobně jako Vojta, který do něj vnášel originalitu svými vlastními vtipy, co diváci milovali a muzikál byl stále vyprodán. Záchrana manželství za odchod ze scény ale jistě stála.

Související Příspěvky