Zemřel český moderátor: Po dlouhém boji podlehl rakovině !

Česká televize na sociální síti oznámila úmrtí jednoho z populárních moderátorů. Dlouhá léta měl čelit vážnému onemocnění, se kterým bojoval do posledního dechu, ale nakonec nad ním vyhrálo.

Česká televize v pondělí (9. ledna) oznámila na sociální síti mimořádně smutnou zprávu. Ve věku 42 let zemřel moderátor Tomáš Voženílek. Podle dostupných informací v minulosti bojoval s rakovinou, která se dostala do remise. Před dvěma lety se však vrátila a tentokrát nad ním bohužel vyhrála.

Příležitostný scénárista s jedinečným hlasem byl tváří programu Dobré ráno, ale také stál za rozhlasovými programy Noční Mikrofon a Káva ve čtyři. Čeští diváci si ho pamatují z oblíbeného pořadu Retro.

Na sociální síti se k úmrtí vyjádřili přátelé i kolegové Voženíleka, kteří neskrývají smutek. ,,Nieee, Tomáši, ne! Spolupráce s ním byla skvělá… a byl to úžasný člověk,“ zaregovala překladatelka Kateřina Bartošová. ,,Tomáš, ty víš, kolik jsme toho spolu za ty dlouhé roky, co se známe, zažili. Nikdy si si nestěžoval, tak jsme ani nevěděli, jak jsi na tom. Život prostě není spravedlivý. Ach jaj…,“ napsal český moderátor a spisovatel Alex Cibulka.

  

Zdroj: FB/Newsroom ČT24

Související Příspěvky