Šťastná Veronika Žilková ! Její dcera Kordula (17) zvládla porod naprosto perfektně !

Krátce před odjezdem na plánovanou dovolenou na Tenerife s přítelem Pepou Holomáčem (62), se Veronika Žilková (61) pochlubila na Instagramu, že její milovaná mopslíčka Coffie očekává štěňátka.

Zřejmě to bylo už ve finále, protože před pár dny už přišli na svět. Veronika si stále užívala romantické chvíle s novým partnerem na tomto ostrově, kde nikdy není zima, ale je i velmi hrdá na její nejmladší dceru, která byla u Coffie v době příchodu štěňátek na svět.

‚Poslední měsíce se stále více objevuje v médiích i další členka rodiny herečky Veroniky Žilkové, její krásná dcera Kordula Stropnická (17). Svůj velký společenský debut zažila loni na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde se prošla po červeném koberci po boku mámy a zaujala svojí krásou ve spojení s odvážnými průsvitnými šaty. Další rozruch vyvolala v souvislosti s jejím přítelem, se kterým se koncem října zúčastnila galavečera Souboj hvězd v Praze. Tam se sice snažila její sestra Agáta Hanychová (37) je rozdělit, aby unikly pozornosti fotografů, ale moc se jí to nepodařilo.

Na prosincové premiéře Avatarů se už ale se svým vztahem mladičký pár netajil. Zdá se, že s publicitou nemá po vzoru své sestry a mámy ani Kordula žádné problémy a veřejnost bude o ní a její soukromí zřejmě ještě hodně slyšet. No aktuálně je to v tom nejlepším kontextu, kdy se milovnice zvířat předvedla i jako skvělá „veterinářka“ amatérka.

Přímo jako hrdinku Kordulu vychválila máma i sestra, když zvládla asistenci při porodu čtyř štěňátek maminky mopslíčky Coffie. „Skvělá Kordulka! Gratulace, jak zvládla psí porod! Je vidět, že ve škole u předmětu veterina a chovatelství dávala pozor,“ pochválila ji máma z Tenerife, neskrývající hrdost. S pochvalou na nevlastní sestru popohnala i Agáta Hanychová. “ Segra je prostě hustá. Pomohla Kofi odrodit 4 štěňátka, odvedla je ke kontrole k veterináři… klobouk dolů. A Kofi tedy také,“ napsala Hanychová na Instagramu.

Třeba ale dodat, že Kordula má ke zvířatům již od dětství velmi blízký vztah. Velmi si od malička přála mít vlastního poníka, co její rodiče i splnili a později dostala od mámy i vlastního koně, se kterým se účastní i soutěžích v parkuru. Zdá se, že Kordula je skutečně výjimečná kombinace krásy, šikovnosti a lásky ke zvířatům, která o člověku hodně mluví – jen v tom nejlepším.

Související Příspěvky