Boj začal! Patrasová otevřeně, jak doma fungují se Slováčkem, to nemůže vydržet !

Dusno mezi Dagmar Patrasovou (66) a jejím manželem Felixem Slováčkem (79) pokračuje nadále.

Ani neslyšně poté, co o ní před Vánocemi veřejně prohlásil, že je nezbytné ji zbavit svéprávnosti, jinak prý zemře. To už bylo podle vyjádření Patrasové na ni příliš mnoho a vážně uvažuje o rozvodu. Rodinné problémy by se jistě měly raději řešit bez pozornosti médií, ale Felix na to jaksi nedbá. Sedm let podváděl svou manželku se čtyřicet let mladší milenkou a veřejnosti přitom rád podsouval různé podrobnosti ze soukromí. Nedbal na to, jak tím Dádu ponižuje a nedělalo to vůbec dobře ani jejich dvěma dětem.

‚I když tento medializovaný pár ze showbyznysu žije po divokém rozchodu Felixe s milenkou už přes rok pod jednou střechou, idylka to rozhodně není. Dagmar prý fungovala naplno, včetně provádění domácích prací. O Felixe se starala, ačkoli by se ani tolik nemusela snažit, vařila mu, prala, uklízela, ale s tím už skončila. Po jeho vyjádření, že „je nejvyšší čas ji léčit, neříká, jen dívá, mám strach, že pokud se jí rychle nepomůžeme, zemře“ a zejména poté, co by ji chtěl pro její alkoholismus zbavit svéprávnosti, Dádu praskly nervy. Nemůže ho už prý ani vystát, žádné Vánoce s ním doma neřešila a do nového roku se rozhodla začít více pečovat o sebe.

Už před Vánocemi herečka přiznala, že rezignovala na společné svátky s Felixem. “ Nemám nejmenší chuť tady něco uklízet a připravovat. Proč? Felix ještě ani nekoupil vánoční stromek. Děti jsou velké, jídlo vaří Anička ,“ vyjádřila se pro Sedmičku s nechutí o své situaci. Každý z manželů se prý v jejich domě striktně drží osvě. Zatímco Felix je uzavřen ve svém pokoji nebo pracovně, Dagmar pobývá v obýváku, ale když hrozí, že tam jrj manžel přijde, raději prý odejde do své ložnice. Kdoví, jak dlouho jim to vydrží, tak napjatá situace se zřejmě dlouho udržet nedá.

Navíc nejsou už nejmladší a život v permanentním stresu nepřináší nic dobrého. Felix měl loni problémy s mozkovou příhodou a Dagmar naznačuje něco io jeho senilitě, zatímco on ji obviňuje z těžkého alkoholismu. To Dádu řádně vytáčí. „ On ze mě normálně dělá nějakou zoufalou notoričku! Že nemůžu mluvit a jen dívám? Že jsem mimo, mám delírium tremens?! všeho! “ nechala se unést a chce se s Felixem rozvést.

No jak to bývá, z rozvodu obvykle vzejde – zřejmě zejména pro pohodlnost a zejména nepříjemnou představu o dělení majetku, který za 40 společných let nashromáždili. Ale kdo ví, do kdy si Dáda nechá brnkat na nervy. Řeči o odebrání svéprávnosti jsou nejen urážlivé, ale vážně ohrožují její osobní svobodu i přístup k majetku. „ Zajímavé, že doma s tím ještě nikdy nepřišel. Chtěla bych jen zjistit, co se za tím je. Chce můj majetek? Jde mu o peníze, aby si je mohl vzít? “ uvažuje nahlas nad důvodem Slováčkových výroků. Jisté je, že by snad bylo pro oba nejlepší, kdyby žili své životy odděleně.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *