Vémola po návratu z nemocnice ! Troska, která sotva dojde na záchod !

Teprve nedávno zápasník Karlos Vémola (37) vyhrožoval svému soupeři Patrikovi Kinclovi (33), jak si ho podá na avizovaném zápase 30. prosince.

Měla to být velká událost a jejich fanoušci si už dlouho předem s nadšením kupovali vstupenky. Oběma měli za zápas vyplatit mimořádně vysoké honoráře. Osud jim to ale nedopřál, když se Vémolovi po tvrdých trénincích s Makhmudem Muradovem (32) podlomilo zdraví natolik, že musel urgentně podstoupit nemocniční léčbu. Mělo mu jít dokonce o život, jak se sám vyjádřil z nemocničního lůžka. Po dvou týdnech byl konečně z nemocnice propuštěn na doléčení domů.

O svém návratu do Vémolandu po dvou týdnech léčby v nemocnici informoval „Terminátor“ své sledovatele ještě z nemocničního lůžka. Za pár hodin byl už doma se svou rodinou az radostného svítání s dětmi sdílel i fotografie. Vypadá být na nich velmi pohublý, ale šťastný. Jistě si uvědomuje, jak skvělé je být doma s nejbližšími, což občas snad ne zcela vnímal, když běhal po různých akcích a žurách obklopen ženami. Právě jeho způsob života mu podle jeho soupeře Kincla neumožňoval dostatečně zregenerovat organismus po těžkých trénincích a výsledek se dostavil v podobě zánětu a hospitalizace. Myslí si také, že je Karlos už za zenitem v jeho kariéře zápasníka.

Sám Vémola zjevně potřebuje přehodnotit svůj dosavadní život. „Dnes mě po dvou týdnech konečně pustí z nemocnice, takže se samozřejmě těším domů. Všem, kteří mi posílali podporu, velmi děkuji. Já se teď na pár týdnů vypaří ze sociálních médií, protože si potřebuji urovnat svou hlavu. Je to přece jen velký nápor na tu bednu, když jste jeden den na vrcholu své kariéry a druhý týden je z vás pomalu troska, která si sotva sama zajde na záchod,“ nahlas uvažoval ve videu z nemocnice, které sdílel se svými sledovateli na Instagramu. Byla z něj cítit velká únava, když všem jeho příznivcům děkoval za podporu.

Karlos mluvil otevřeně o svých zdravotních problémech přímo z nemocničního lůžka:

Ještě před něco přes týdnu byl na Vémolu, kterého zpovídali na nemocničním lůžku z iSport.cz , velmi bídný pohled. Vypadal přímo uboze, jako sotva dýchal a říkal, když popisoval svůj špatný zdravotní stav, přičemž naznačil, že mu šlo až o život. „Po týdnu za mnou přišel pan profesor Kolář, řekl, že v úterý tady se mnou zůstal celý večer. Že devět z deseti lidí by to nedalo… Že mám tuhý kořínek a chtěl jsem tady být,“ postěžoval si Vémola s tím, že několik dní se mohl pohybovat jen na invalidním vozíku. Ať si myslí o Terminátorovi kdo chce, co chce, je jasné, že svůj bídy stav jen nehraje. Otázkou je, zda se vůbec ještě někdy postaví do ringu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *