Patrasové praskly nervy, podává žádost o ROZVOD! Taková je Slováčkova reakce !

Na manželova slova o tom, že je třeba ji zbavit svéprávnosti, zareagovala Dagmar Patrasová (66) s velkým rozhořčením.

Takové veřejné ponížení považuje od něj za poslední kapku, sklenice její trpělivosti již přetekla a ve hře je rozvod. Prát špinavé prádlo z rodiny na veřejnosti moc nemluví o taktnosti Felixe Slováčka (79). Ubližuje tím nejen manželce, ale také sobě a zejména dětem. Ty se k rodičům už raději nevyjadřují vůbec.

Jak se dalo očekávat, Dagmar Patrasové se slova manžela o jejích problémech s alkoholem, ale zejména o tom, že je třeba ji zbavit svéprávnosti, velmi dotkla. Felix Slováček ale nemá problém podělit se veřejně se svými obavami o její život kvůli neúnosnému pití. Těm ale manželce nepomůže, naopak. „Muselo mu přeskočit. Podám žádost o rozvod. To je už přes čáru. Jsem z toho zoufalá. Po 40 letech manželství je tak zákeřný,“ rozhořčeně zareagovala Patrasová na Slováčkova slova. „Pokud proti své vůli nepodstoupí léčbu, tak zemře,“ vyjádřil se Slováček pro Blesk a dodal, že si musí „k tomu zbavení svéprávnosti asi sehnat nějakého právníka“ . Má prý o ni velkou starost.

Herečka je z manželových slov šokována. „Kdyby mu šlo o dobro, tak se bude chovat jinak. Jsem zdravá,“ tvrdí pro eXtra, ale po záběrech z její květnové nehody, když se potácela domů, ale iz jiných případů, kdy byla i před kamerami zjevně pod vlivem, jí asi málokdo uvěří. No ona to tvrdošíjně odmítá. „Není to pravda. Proč to říká?

On, který pije první ligu, co o něm všichni vědí,“ uvedla svůj názor, ale také je fakt, že své pracovní povinnosti si Slováček plní vzorně. Ona ale selhala, když aktuálně nepřišla na své první vystoupení po dlouhé době, navíc bez vysvětlení a omluvy. „Je to konec její kariéry!“ míní rozčilený Felix.

Známého hudebníka její hrozby o rozvodu nechávají lhostejným. „Tak ať si to podá,“ sucho konstatoval a zřejmě ví své. Dagmar mu takto vyhrožovala nejednou iv minulosti, když žil v dlouholetém vztahu se svou milenkou Gelemovou. „Naposledy mě promluvil a já jsem ustoupila,“ vysvětluje, proč nakonec své hrozby nezrealizovala. Problém bude asi iv tom, že dojde zároveň ik dělení jejich společného majetku, což může být zdlouhavý a nepříjemný proces.

V jejich seniorském věku to nedává smysl, na druhé straně žít v tak špatném vztahu také nikomu neprospívá. Pokud se Slováčkovi podaří zbavit ji svéprávnosti, vše se otočí v jeho prospěch. „Asi mu jde o můj majetek. Už mě ty jeho útoky štvou. Ať se podívá na svůj život,“ říká Patrasová a nedá se v jejích slovech nevidět snad i kus pravdy. V každém případě je smutné vidět, jak skončila tato velká láska.

Související Příspěvky