Slováček šokuje o Patrasové: Třeba ji zbavit svéprávnosti, jinak UMŘE !

Mezi manžely Dagmar Patrasovou (66) a Felixem Slováčkem (79) to ani po roce od jejich návratu k sobě, po jeho 7 let trvající nevěře, neklape.

Legendární saxafonista si užívá života ve společnosti, ostošest flirtuje s mladými ženami a herečku, která byla léta miláčkem dětí, ale i idolem mužů, nechává doma. Údajně je hlavní problém v jejím alkoholismu. Tvrdí, že je to s ní tak špatné, že pokud nepodstoupí léčbu, zemře.

‚Je tomu právě rok, co se po dlouholetém vztahu se polovinu mladší milenkou vrátil hudebník Felix Slováček (79) k manželce Dagmar Patrasové (66). Jak se ukázalo, po letech vzájemného odcizení nedokázal ani jeden z nich najít k sobě cestu tak, aby byli spolu opět šťastní. Vypadá, že věkem téměř osmdesátník, hledá elixír mládí a rád proto pobývá na různých veřejných akcích ve společnosti podstatně mladších žen, což se Dádě vůbec nelíbí. Ona si to pak kompenzuje podle všeho ve skleničkách, což má pochopitelně negativní následky. Felix na to velmi rád upozorňuje, dokonce ji chce zbavit svéprávnosti, na sobě jaksi chyby nevidí.

Bohužel i její nedávná údajně neodůvodněná neúčast na programu pro děti, kde měla účinkovat spolu s manželem, nasvědčuje tomu, že s Dagmarou opravdu něco není v pořádku. „Jediná možnost, co tady je, je zbavit ji způsobilosti k právním úkonům, jinak zemře! To nepochopí nikdo, kdo nemá doma takhle nemocného člověka. Pokud se to stane, tak všichni budou chodit a nadávat mi, proč jsem něco neudělal. Je to těžké,“ dramaticky popsal hudebník situaci pro Blesk . Bohužel s Dádou to nevypadá opravdu dobře. Po manželově boku se už ve společnosti neukazuje, zřejmě si to ani on sám nepřeje. Ale to, že nepřijde ani na dohodnuté vystoupení pro děti v dětském domově, vyvolává velký otazník.

„Bohužel, moje manželka je už každý den indisponována. Nachlazená ale není,“ naznačil jasně Slováček důvod, proč manželka nepřišla. „Všichni vědí, proč nepřišla. Je mi z toho moc špatně, vůbec nevím, co mám dělat, abych jí zachránil život,“ dodal strápeně, jako by byl sám neviňátkem. Sama Patrasová se zatím k tomu, co se událo, jasně nevyjádřila. Jisté je, že minimálně její kariéra tím, že nepřišla na své první vystoupení po letech, vypadá být vážně ohrožena. Slováček se obává, aby neskončila jako Hana Krampolová či Iveta Bartošová.

Související Příspěvky