Co je to s Agátou?! Váží méně než před otěhotněním, přiznala i důvod !

Ve svých pracovních a společenských aktivitách pokračuje Agáta Hanychová (37) naplno, i když je již v pátém měsíci těhotenství.

Už před dvěma měsíci měla vážné problémy, když začala krvácet a musela jí dávat v nemocnici infuze. Kdoví, proč si takto zahrává s osudem, ale zjevně nedokáže polevit v aktivitách. Dokonce místo toho, aby přiměřeně přibírala, navzdory rostoucímu plodu v bříšku zhubla.

​Skutečně není obvyklé, aby žena v pátém měsíci těhotenství neměla ještě ani gram váhy navíc. Hanychová ovšem nevidí až takový problém v tom, že v pátém měsíci váží dokonce o kilo méně, než byla její váha před otěhotněním. Vadí jí spíše velká únava, jakou prý nikdy předtím nepociťovala, a to ani během jejích dvou předchozích těhotenství. „Já, která si myslím, že vydržím všechno, už nemůžu. Jsem neskutečně unavená. Když nemám děti a nepracuji, jdu si lehnout a spát,“ postěžovala si pro Super.cz těhotná Agáta .

Předchozí těhotenství prožívala jinak, je však pravda, že již od začátku třetího těhotenství intenzivně připravovala s partnerem Jaromírem Soukupem (53) nový pořad, od kterého si tento majitel televize hodně sliboval. Možná se vysílala až zbytečně často, když z ní chtěli mít v podstatě každodenní show. Po zhruba měsíci projekt Agáta Jaromíra Soukupa ukončili. Ale ambiciózní dcera herečky Veroniky Žilkové se pustila do nového pořadu s názvem podle toho, jak oslovuje své fanynky – Holčičky.

Pochopitelně, pracovní nasazení tím pádem nepolevilo a Agáta skutečně vkusu pracuje. To ještě při žádném těhotenství nezažila. „Je to jiné. Během každého těhotenství jsem přibrala třicet kilo. Teď, při třetím těhotenství, jsem zhubla. Zhubla jsem kilo. Nemám čas k jídlu. Jednoduše už nic nestíhám,“ přiznala příčinu, proč jde její váha dolů . To by ale nebyla Agáta, aby se jen tak vzdala své příležitosti být televizní moderátorkou vlastního pořadu. Na svém vzezření a prezentaci si velmi potrpí, je velkou kritičkou žen, které nesplňují její estetická kritéria, zejména jejich kila navíc.

Agáta je však se svou štíhlostí v pátém měsíci těhotenství spokojená, snad i její miminko nemá problém. „Mám zatím i pekelně hezké nohy. U obou dětí jsem trpěla otoky, protože jsem rodila v srpnu a září. Teď používám chladivé kryoobvazy, po kterých mi nohy splasnou. A také moje holčička se má narodit v dubnu, ty nejhorší měsíce budou v zimě “ Takže se tak nebojím otoků“ pochlubila se tak trochu marnivá influencerka. Nejpodstatnější ale v každém případě je to, aby prosperovalo těhotenství.

Související Příspěvky