To neměl nikdo slyšet ! Bohdalová na plná ústa řekla pravdu o Gottovi: Ještěže se toho nedožil

Slavná Bohdalka prozradila o svém oblíbenci Gottovi (†80) něco takového, že ten se musí v hrobě obracet…

Jiřina Bohdalová (91) tvrdí, že ve svém věku si už může dovolit mluvit pravdu. A tak o sobě způsobem sobě vlastním prozradila, že ačkoli vždy toužila po tom zpívat v operetu, přání se jí nesplnilo, protože není dobrá zpěvačka.

Vždy chtěla být v operetu. Jak se říká, dát si ty pera dozadu a jít. „Mně se to vždycky strašně líbilo, akorát na to nemám hlas. Jinak všechno ostatní mám,“ tvrdí Jiřina. „Dokonce jsem nazpívala film. Jak se jmenoval? Dáma na kolejích? Tam jsem kromě toho áčka, to nazpívala operní zpěvačka, to celé zpívala já. Tedy to jsem měla jiný hlas, protože já jsem si pokazila hlas kvůli vašim dětem. Ano!“ vysvětlila Jiřina s tím, že si ho pokazila kvůli pohádkové postavě – Rákosníčkovi, kterému propůjčila svůj hlas.

Jiřina prozradila i to, jaký trapas se je v této souvislosti stal . „Před lety jsem zvedla telefon a tam mi někdo říká: ‚Pane Bohdal, mohli byste mi zavolat paní Bohdalovou?‘ Tak říkám: Děti, konec! Utrum! Už mám hlas jako chlap,“ oznámila Jiřina své rozhodnutí.

To velký Jiřinin kamarád Karel Gott zase toužil po hereckých rolích a pár si je i střihl, zejména v pohádkách. Ale Jiřina s ním nikdy nehrála a odhalila i to, proč se tak nikdy nestalo. Legendární Bohdalka byla i v tomto případě až nadmíru otevřená. Kdo ví, zda by „Božský Kája“ její upřímnost ocenil.

Související Příspěvky