Krausův syn David jde za mříže! Ale proč do ženské věznice?!

Syn Jana Krause (69), zpěvák David Kraus (42), se netají tím, že má rád ženy, přičemž nejde jen o přitažlivost, ale také vysloveně o kamarádské vztahy.

Zřejmě za to může do jisté míry i to, že pochází ze čtyř bratrů. On sám má dcerku Ester, kterou loni v únoru porodila jeho o dvacet let mladší partnerka Sarah Opravilová (22). Ještě jako mladík se zamiloval do slovenské herečky Zuzany Norisové a složil pro ni píseň, kterou i nazpíval. Díky ní vzbudil pozornost na československé hudební scéně, ale lásku Zuzany si jí nezískal, právě naopak, zlobila se a on se citově zhroutil. To má už ale dávno za sebou, teď už nabral jeho život zcela jiný směr – nově míří za mříže!

‚David se pravidelně objevuje jako zpěvák v talkshow jeho otce Jana Krause a jistě mu to pomáhá k popularitě. Na rozdíl od otce je však spíše introvert, nevyhledává velká koncertní pódia a soukromí si velmi chrání. Málokdy se vybere s partnerkou a dcerkou někde do společnosti, až se cítí dotčena, že se s nimi nechce ukazovat. Pracovně je ovšem velmi vytížený, takže často doma s rodinkou nebydlí. „Dělám všechno možné. Můžete mě vidět v divadle, na koncertech… Právě teď také natáčím televizní seriál. Dělám leccos, protože předtím dlouho nebyla práce,“ zmínil v Sedmičce , proč je rád, že je teď na roztrhání.

„Teď jsem si užil koncerty s kapelou Mekyho Žbirku na jeho počest. Byl to pro mě zážitek, ze kterého budu ještě dlouho žít. Zazpíval jsem si díky tomu v Londýně, v O2 Aréně a Národním muzeu. Takže jsem se přiživil na slávě pana Žbirku , kterého jsem měl vždy rád. Dělalo mi hrozně dobře, že to snad nikoho nenaštvalo, jak jsem to zpíval v češtině. Velmi si vážím tu příležitost,“ pochlubil se. Nejblíže se chystá na své vánoční koncerty. „Mám romskou kapelu, se kterou koncertujeme. Na Vánoce bychom chtěli udělat koncert v ženské věznici. To byl můj sen. Pánská mě nezajímá,“ zasmál se šibalsky a prozradil velké plány.

David má svéráznou povahu a přitahují ho i neobvyklé zážitky, jak ho jistě čekají s jeho kapelou Gipsy Brothers ve věznici. „Je to zajímavá situace, kdy jdete do vězení s romskou kapelou a jsou tam nějaké ženy, a vy jim jdete zahrát na Vánoce. Jsou tam různá bezpečnostní opatření, ale já jsem si vyprosil, že bychom si chtěli s těmi ženami promluvit, svěřil se David se svými plány. „Fascinuje mě to. Nedokážu si to představit. Vždy jsem měl raději ženy než chlapy, takže jsem se rozhodl pro ženskou věznici. Doufáme, že jim tam uděláme alespoň trochu pěkný vánoční program,“ popsal svůj plán sympatický zpěvák, který jde v tomto směru tak trochu ve stopách Johnnyho Cashe. Snad bude mít dobrý pocit i po odehrání koncertu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *