SEBEVRAŽDA v pražském divadle: Rovnou během koncertu Prachaře se…!

V pondělí večer bavilo na úspěšném koncertě trio Tros Discotequos diváků v pražském divadle La Fabrika.

Jakub Prachař (39), Vojtěch Dyk (39) a Jan Maxián (39) zpívali své hity, ale nikdo neměl tušení, že v zákulisí právě dochází k obrovské tragédii.

Jak informuje deník Blesk , na život si měl sáhnout jen 45letý muž. Marián O., který v divadle působil jako barman a provozovna, se měl oběsit. Zástupce podniku se po smutné události odmítl vyjadřovat: „ K ničemu se nebudeme vyjadřovat. Sami to zpracováváme, je to velmi čerstvé, “ odpověděl.

Smutnou informaci potvrdil i policejní mluvčí Jan Rybanský: “ Případ byl zadokumentován jako sebevražda, byla nařízena pitva ,“ uvedl. Jeden z účastníků koncertu deníku přiblížil, že tělo muže bylo zřejmě objeveno až po přestavení, přičemž v baru byla po koncertě velmi ponurá nálada. Na profilu sociální sítě oběti se den po tragédii objevil následující odkaz: „ Ahoj, kamarádi. Včera jsem se rozhodl dobrovolně opustit tento svět. Přijďte si na mě zavzpomínat a třeba (bez truchlení) zapálit svíčku v pondělí 12. 12. od 18:18 do La Fabriky, “ napsal zřejmě někdo z blízkých. Před pár dny spáchal sebevraždu také známý český stylista, který měl vyskočit z okna.

Související Příspěvky