Prohrála soud o děti?! Expartner Moniky Absolonové se pochlubil TÍMTO !

Pro úspěšnou muzikálovou zpěvačku Moniku Absolonovou (46) přinesl loni velmi trpké zklamání, když se jí otevřely oči ve věcech lásky.

Přišlo to zčista-jasna přesně 1. května, když oznámila, že zůstala sama se dvěma syny. Ještě poměrně krátce předtím to přitom vypadalo, že s hokejistou Tomášem Hornom (42) tvoří šťastný ideální pár. Ani jen slovem nenaznačila, že něco v jejich vztahu nefunguje. Dali se dohromady v roce 2014, o rok na to se zasnoubili, ale nevzali se ani poté, co se jim v roce 2015 narodil syn Tadeáš ao tři roky později Matouš. Naštěstí.

Není pochyb, že Monice Absolonové šlo v první řadě vždy o blaho jejích dětí ao přesných příčinách náhlého rozchodu s jejich otcem nechtěla nikdy veřejně mluvit. Zmínila pouze, že ji Horna lhal a zlomil srdce. V médiích ale předtím problesklo, že má problémy s dluhy, ba dokonce měl připravit o dům vlastní babičku. Té pak Monika vybavila za nemalé peníze bydlení v domově pro seniory.

Přestože nemuseli řešit rozvod, přece jen přišlo i na citlivou záležitost. Po rozchodu chtěla zpěvačka podle Sedmičky děti do výlučné péče, ale jejich otec požádal o střídavou péči. „Něco mě trápí, ale myslím si, že až se to vyřeší, už budu v pohodě, protože mám dvě úžasné děti. Když skončí válka na Ukrajině a mně skončí soudy o děti, budu naprosto šťastná, “ vyjádřila se svého času a zřejmě nepochybovala , že to dopadne v její prospěch, zejména po tom všem, co se o Hornovi mluvilo.

​U soudu podle všeho nakonec rozhodli ale ve prospěch Horna. “ Jsem rád, že žiji v době, kdy má táta stejná práva jako máma! PS A pak, že neexistují spravedlivé soudy,“ svěřil se vítězoslavně hokejista na Instagramu, z čehož zpěvačka jistě radost nemá. Ale ani v tomto případě se k tomu nechtěla vyjádřit. „Nezlobte se, ale určitě ne, “ oznámila v krátkosti pro Sedmičku a složila. Sdílný ale nebyl ani Tomáš Horna. Možná se nechce radovat předčasně, neboť Absolonová se s verdiktem soudu nemusí definitivně smířit a je téměř jisté, že se odvolá. Kéžby byly na prvním místě děti a jejich blaho.

Horna má kromě synů s Absolonovou také dceru s jeho bývalou manželkou Jitkou. Když jsi začal s Monikou, nějak to manželce neráčil oznámit a když se o tom dočetla v bulváru, v rozčilení podala hned žádost o rozvod. Podle jejího vyjádření s ní plánoval dalšího potomka, toho se ale brzy dočkal od zamilované zpěvačky, se kterou si tehdy užívali v Thajsku. Neví se, jak se mezi sebou exmanželé dohodli o jejich způsobu péče o dceru. Pokud tam vše proběhlo v pořádku, mohl k tomu soud přihlížet v rámci svého rozhodování o jeho kontaktu se syny, ale to jsou jen dohady.

Související Příspěvky