Agáta přiznala hádky se Soukupem: Je to starší chlap, kašlu na to !

Dalo se čekat, že tak silné individuality, jako jsou Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53), to bez jiskření zřejmě nedají.

Oba tvrdohlaví, oba samolibí, oba ješitní a oba do značné míry zvyklí na jistou svobodu. A oba přiznávají, že je to mezi nimi občas husté. Agáta to řekla zcela otevřeně.

Ačkoli Agáta teprve nedávno tvrdila, že se chce „stáhnout z veřejného života“, neboť ji to „unavuje“, zřejmě si to rozmyslela a pokračuje v odkrývání soukromí dál. Je pravda , že oba jsme silné osobnosti a je to občas velmi těžké, protože ani jeden nepolevíme. Takže ty střety samozřejmě jsou. Vyhrává spíše on, říkám si, že je to starší chlap, tak se na to vykašlu. Ani ne je zvyklý na typ dívek, jako jsem já, většinou ty partnerky, které měl… Ne že by mu oponovaly, to by si vůbec nedovolily, ale ani že by s ním ještě nesouhlasily a řekly svůj názor.On na to není zvyklý a já zase nejsem zvyklá někoho poslouchat, “ kopla si zcela jednoznačně do svých předchůdkyň pro Super.cz .

Otázka je, zda by spolu ještě byli, i kdyby nebyla těhotná. Jak je u Agáty zvykem, při prvním problému od frajerů odcházela, v případě Soukupa to ale Hanychová nepřipouští. “ Občas je to náročné, ale zároveň je to kořením našeho vztahu, proč jsme se navzájem vybrali. Myslím, že i kdybych nebyla těhotná, tak na tom chci pracovat. Je to pro mě výzva a myslím, že i pro něj. On se snaží zkrotit mě a já jeho, je to taková vzájemná výzva. Oba jsme hraví, a tak se chceme pokořit a zjistit, kdo z nás vyhraje,“ přiznala vzájemný boj se starším a zkušenějším partnerem.

Podobně jako její máma, ani Agáta se výzev nebojí. Veronika Žilková se pustila do boje s jejím nevěrným manželem, soudí se s ním o výživné a péči o jejich dceru Kordulu, čeká ji i rozvodové řízení. Nedává si ubrousky před ústa, když se o něm veřejně vyjadřuje. Soukup je však sympatizantem Stropnického, velmi ho vychvaloval v jeho pořadu v souvislosti s jeho případnou kandidaturou za českého prezidenta, přičemž nazval Žilkovou „rozzuřenou exmanželkou“ . To herečce ani její dceři jistě neušlo.
foto
„Kdybychom se my tři pohádali a byli by tam nože, tak si myslím, že jsme mrtví všichni,“ prozradila v rozhovoru Agáta a je jasné, že je to mezi nimi třemi řádně napjaté, a ještě k tomu jsou i všichni tři tvrdohlaví. Hanychová se veřejně distancovala i od výpadů Soukupa vůči moderátorům slavíků, které nazvala jeho názorovým vyjádřením a podobně se vyjádřila i potenciální Jaromírova tchyně. “ Nesleduji televizi a odmítám komentovat útoky televize Barrandov na kohokoli. Demokracie umožňuje rozdílnost názorů,“ řekla Veronika na margo ostrých výroků Soukupa. Je zjevné, že když z nich jednou bude i papírově rodina, bude to jiskřit.

Související Příspěvky