Po Patrasové se slehla země, slova Felixova kamaráda děsí: Pravda je krutější, než čekáte

Dagmar Patrasová se už dříve neobjevila na veřejnosti. Co se s ní děje? Slova Felixova nevěstí nic dobrého.

Dáda Patrasová se naposledy na veřejnosti objevila spolu s manželem Félixem na premiéře obnoveného muzikálu Alenka v říši divů, ve kterém účinkují obě jejich děti. Představení si vychutnali a po něm svým dětem vestoje aplaudovali. Jenže potom…

Po představení následoval večírek, na kterém se podávalo víno, a Dáda kromě úspěchu dětí zřejmě zapíjela i Felixův skandál s vnadnou blondýnou po premiéře filmu Jan Žižka. Když se to v zákulisí dozvěděla její dcera Anička, která je ze svých rodičů už „na prášky“, odmítla se s mámou potkat, co Dáda velmi těžko nesla, a alkohol jí ještě dodal.

Na Dádu, která opět neodolala skleničku, tedy vůbec nebyl příjemný pohled. Dáma v letech a takto se dořídit! Než přijel taxík, na ulici se přidržovala sloupu veřejného osvětlení. Patrasovou nakonec musela její manažerka a kamarádky naložit do taxíku, neboť Felix Dádu v takovém stavu odmítl doprovodit domů.

Od té doby různé akce vymetá jen sám Felix, přestože si přitom vždy najde dámskou společnost. No po Dádu jak se země slehla. Když se nedávno Felix zúčastnil oslavy kulaté šedesátky jeho kamarádky, zpěvačky Heidi Janků, ani netušil, proč tam Dáda nepřišla. Felix totiž vůbec nebyl doma, na oslavu šel rovnou z letiště po návratu z Tenerife, kde se s ostatními kolegy zúčastnil oslavy podnikání Zuzany Belohorcové (45) a jejího manžela.

A teď promluvil Felixův kamarád muzikant, ale jeho slova vůbec netěší. „Felix z domu doslova utíká, protože se nechce dívat na to, jak se Dáda upíjí. Je rád, že ho zvou a že on může být s kamarády ve společnosti a bavit se.“ Inu, zřejmě je to celé v jejich rodině začarovaný kruh, ze kterého nevědí, jak se dostat ven.

Související Příspěvky