Jiřina Bohdalová (91) hlásí ZHORŠENÝ zdravotní stav: Nutná hospitalizace !

Herečka Jiřina Bohdalová letos oslavila 91. narozeniny. Na svůj věk je velmi aktivní, ale zdá se, že na to doplatila. Skončila v nemocnici se zhoršeným zdravotním stavem!

Jiřina Bohdalová je známá česká herečka, která se přímo řadí už ik legendám herecké scény. Za svůj život si zahrála v mnoha představeních, filmech či seriálech. Také svůj hlas propůjčovala známým pohádkovým postavám. Její talent nemá hranic. Ani ve vysokém věku s herectvím nechce tak úplně seknout. Nyní si ale bude muset dát na chvíli pauzu. Zradilo ji totiž zdraví!

Herečku museli hospitalizovat v nemocnici se zhoršeným zdravotním stavem. V jejím vysokém věku to opravdu není žádná legrace. „Moje tělo má více než 90 let, bohužel, s tím nic neudělám. Ležím na infuzích, pokaždé se mi na chvíli uleví, ale pak se to zase vrátí,“ přiznala pro český portál Blesk. Nejenže ji už týden trápí chřipka a na poslední chvíli musela zrušit svá divadelní představení, ale momentálně zažívá i velké bolesti páteře.

„Do toho mám bolesti páteře. Najednou, jako když po mně přejde nůž! Beru na to léky. Zatím to, ale příliš neustupuje. Čekám a modlím se, aby se to už zlepšilo. Trvá to už několik dní, tak doufám, že to bude brzy,“ dodala herečka. Jak sama přiznala, velmi ji mrzí, že musela všechna víkendová představení na poslední chvíli zrušit, ale zdraví je pro ni prvořadé.

Nedůvěřivý český promotér, který měl víkendová představení na starosti, si ji ale za to podal. Podle jeho slov ho údajně oklamala. Jak však později vyšlo najevo, špatně si vysvětlil celou situaci a neprávem Bohdalové ukřivdil. Ta se o to už nehodlá zajímat. \“Mám důležitější starosti, musím se uzdravit,\“ odkázala na závěr.

I další pracovní povinnosti bude muset zřejmě v nejbližší době také odložit. A tak jsou její prosincová představení v divadle ohrožena.

Související Příspěvky