Helena Vondráčková zbořila instagram: Podívejte FOTO, ta že má 75? Síla, jak vypadá, a ten outfit

Byla to pořádně dlouhá noc! Helena Vondráčková žurovala na party u Zuzany Belohorcové jako zamlada, ani se nechce věřit, že už má 75 let.

Zuzana Belohorcová s manželem Vlastem Hájkem uspořádali zdařilou akci v jejich novém domově na Tenerife, na kterou pozvali přes tři sta hostů z řad svých přátel z celého světa, mezi nimiž nechyběl například jejich rodinný přítel, podnikatel Richard Chlad se snoubenkou Annou Marií Kánskou. A byla to party roku! Žurka u Zuzany Belohorcové na Tenerife byla i plná hvězdných hostů. Zahrát a zazpívat jim tam přišli Felix Slováček, Natálie Grossová či Markéta Konvičková, ale královnou večeře byla jednoznačně Helena Vondráčková.

Právě podnikatel Richard Chlad se vyjádřil, že alespoň on takovou skvělou párty dávno nezažil, všichni se skvěle bavili, vždyť podívejte FOTO v GALERII. A vychválil Helenu Vondráčkovou, která podle něj podala naprosto bezvadný výkon. Je neuvěřitelné, co ve svém věku dokáže zazpívat, nadchýnal se boháč. A ještě k tomu i fantasticky vypadala, podívejte se na její outfit bez problémů strčila do kapsy o generace mladší holky. A když spustila své hity Dlouhá noc či Sladké mámení, byly všechny ruce vzhůru a zpívali s ní všichni přítomni, podívejte se záběry z jejich žurky, budete mít husí kůži.
 

Související Příspěvky