Seriálový Mentalista šokoval svým vzhledem: Sexy herec se změnil k nepoznání !

Oblíbený herec Simon Baker (53), který je známý hlavně ze seriálu Mentalista, je zřejmě opět zamilovaný.

Na pláži v jeho rodné Austrálii mu totiž dělala společnost neznámá kráska. Více než o nové ženě po jeho boku se však mluví o jeho novém vzezření, díky kterému ho poznáte jen velmi těžko.

Simon Baker se díky svému hereckému talentu proslavil ve více známých počinech, jako jsou například Něco nového či Ďábel nosí Pradu. Největší slávu mu však přinesl seriál Mentalista, kde si zahrál postavu Patricka Janea.

V poslední době však bylo na přetřesu jeho soukromí. Hlavním důvodem byl rozvod s jeho manželkou Rebeccou Rigg (54), se kterou byli manželé dlouhých 29 let. Definitivně sbohem si řekli v roce 2020. Během jejich manželství se jim narodily 3 děti.

Přestože by se podle posledních informací neměla po boku australského herce objevovat žádná žena, poslední záběry říkají něco jiného. Baker se totiž dobře bavil na pláži Bondi v Sydney ve společnosti neznámé krásky.

Jeho aktuální záběry dali tak trochu zapomenout na pověst lamače ženských srdcí. Na pláži se totiž předvedl s dlouhou bradou as jemně zanedbaným vzezřením. Možné je však i to, že se momentálně připravuje na novou roli a jeho vzezření je součástí postavy, kterou bude hrát. Inu, uvidíme…

Související Příspěvky