Jakub Prachař porušil vlastní zásadu, aby dal Agátě na frak?! Ukázal se s dcerkou Miou, poprvé a naposled !

Poté, co se nedávno na Instagramu vyjádřila Agáta Hanychová (37) o svém exmanželu Jakubu Prachařovi (39) velmi vulgárně jako o špatném otci jejich dcerky Mii (5), udělal nečekaný krok.

I když má jinak zásadu, že Miu na fotkách či videích na sociální sítě nedává, udělal výjimku. Jak jinak, bylo to na jeho milované Slavii.

Už Jakubův děda, herec Ilja Prachař, byl zarytým fanouškem tohoto fotbalového klubu, následoval ho i jeho syn David a vnuk Jakub Prachař. Zdá se, že by k nim mohla patřit už i Mia. Po romantické dovolené Jakuba a jeho přítelkyně Sáry Sandevy na Maledivách se totiž rozhodl zareagovat na drsná slova exmanželky a ukázal, že není až tak mizerný otec. Agátu totiž velmi rozčílilo, že v době, kdy měl mít Miu v péči, ji prostě nechal jiným. „Mia chodí k otci ráda, právě proto nechci jít do konfliktu, ale odjet na Maledivy a nechat dítě po babičkách a chůvičkách, to mi připadá strašné. Vy si možná vykreslujete pana Prachaře jako úžasného otce, ale není a vždy to byl ko* ot. Neměla bych to mluvit o otci dítěte, škoda, že se to nedá přetočit, ale tohle prostě není v pořádku,“ povedala ostro vytočená Hanychová.

Její sledovatelé byli možná až trochu zaskočeni touto sprškou, ale mnozí jí i přitakali. Ne však ti, kdo mají rádi Jakuba. Proto jeho fotku z tribuny Slávie na důkaz, že se dcerce věnuje, kvitovali. „Poprvé na Slavii. A naposledy na mém Instagramu. Ať žije Slavie a Mia Prachařová. Góóóóól,“ komentoval Prachař fotografii, kde je se svou vysmátou dcerou. „Vy se té Mii opravdu věnujete. A máte naprostou pravdu, že děti na Instagram nepatří. Jste úžasný táta, škoda, že matka taková není,“ polichotil mu jeden z fanoušků a přidali se i další. „Je super Kubo, že máš takový názor. Škoda, že její maminka ji všude cpe,“ neodpustil si další.

​Je zjevné, že mezi fanoušky Jakuba není moc Agáta Hanychová oblíbená, o to raději mají Sáru Sandevu. I na Jakubovi je vidět, že svou novou mladou přítelkyni totálně zbožňuje. K jejich společné fotce ze stadionu Slávie připsal: „Takže moje milovaná dívka nechala romantický večer na mě. A vzala si i šál. 22 se sakam. Ať žije Slávia a Sara Sandeva.“ Jeho sledovatelé byli také nadšeni, shodli se, že z páru vyzařuje zamilovanost. „Tolik lásky na jedné fotografii,“ okomentoval to jeden nadšenec. „To je úplně jiný level než ta slečna z primitivního kmene,“ neodpustil si jiný poznámku na Prachařovu bývalku. Té se to jistě líbit nebude a vrátí jim to zase možná i s úroky.

Související Příspěvky