Velká změna vdovce po Zagorové! Odletěl za oceán, omládl o 20 let a TOTO ho čekalo na pokoji !

Po zdrcující ztrátě manželky Hany Zagorové (†75), zůstal jinak vždy usměvavý Štefan Margita (66) než vyměněný. Vdovec se uzavřel do sebe a přestal včas komunikovat i s okolím.

Neustále procházel bytem, ​​kde žil roky s milovanou Hankou a všechno mu ji velmi silně připomínalo. Bylo jen dobře, že se rozhodl přijmout nabídku účinkovat v opeře ve Washingtonu, aby se odpoutal od neustálých myšlenek na milovanou zesnulou. Hodně mu to prospělo.

‚Změna prostředí dokáže dělat zázraky, což se potvrdilo iv případě Štěpána Margity, který jakoby najednou ožil a omladl. To jen dokazuje, že starost o milovanou manželku mu vzala spoustu energie, kterou kdysi rodák z Košic s maďarskými kořeny oplýval. Nic důležitějšího pro něj prý nebylo, aby být k dispozici milované, která ani o sympatie veřejnosti neměla nikdy nouzi. Dlouhá léta bojovala s těžkou diagnózou krve a když se konečně podařilo, že nemoc byla pod kontrolou, přišla pohroma v podobě covidu a už to s ní šlo jen dolů vodou.

Po Hančině odchodu na věčnost se Štefan rozhodl vyrazit do dalekého světa. Sebral nabídnutou roli v opeře Elektra ve washingtonském divadle a po několikatýdenních zkouškách ji tam uvedli poslední říjnový víkend v premiéře. Margita natočil krátké videjko z jeho divadelní šatny, odkud se promluvil jeho sledovatelem na sociální síti. V pozadí bylo slyšet hlas zpěvačky v hlavní postavě Elektry a Štefan jí vyjádřil svůj obdiv. Zakrátko se měl k ní na pódium připojit i on. Zlaté líčení mu skutečně slušelo, vypadal velmi dobře, jako by o mnoho let omladl, ale nezapomněl zmínit, že za Hankou stále truchlili. Bolí ho, že po třiceti letech je to poprvé, co se s ním nezúčastní premiéry.

Poslechněte společnou píseň Svítíš mi ve tmách v podání Hanky ​​a Štěpána:
Cítí však, že je v šatně spolu s ním a drží mu palce, stejně jako všichni jeho fanoušci. Mezi ně samozřejmě patří i jeho rodina z Košic. Velmi mile ho překvapilo, když ho v hotelovém pokoji čekala na stole kytice s připojeným odkazem. „Gratulujeme ti, Pišto, máme tě velmi rádi. Chybíš nám! Petr a Etelka, Viktorka, Barborka, Maca, Viki, Standa, Eli, Jano, Ajka, Luky a Peťo s rodinkou,“ nezapomněli ho povzbudit jeho blízcí překvapením na pokoji, kde by byl býval po premiéře se svou Hankou. „Toto překvapení na mě čekalo v hotelu po premiéře ve Washingtonu od rodiny z Košic. Velmi pěkně vám děkuji. Váš Pišto,“ s nadšením jim poděkoval prostřednictvím videa dojatý Margita, který zůstává pracovně ve Washingtonu ještě nějaký čas. A jak se zdá, skutečně mu to vlilo novou energii a nedá se porovnat ten zlomený stařík na poslední rozloučení s Hankou, s tím rozzářeným zpěvákem na premiéře.

Za velkou louži se Štefan dočkal milého překvapení na hotelovém pokoji:

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *