Agáta odhalila Prachařovu pravou tvář: Co jí udělal tři roky po rozvodu. Myslíš to vážně?!

Jakub Prachař se zase jednou vybarvil. Agátě zůstaly jen oči pro pláč.

Přestože je Agáta Hanychová už dva roky po rozvodu s manželem Jakubem Prachařem, klid zřejmě tak brzy mít nebude. Přestože mnozí považovali Agátu za zlatokopku, pravda byla jinde. Agáta se vždy dokázala uživit sama. „Když se vrátím zpět, devadesát procent svých partnerů jsem živila,“ tvrdí rozhodně Agáta. A Jakub také patří k těm, kteří ji pořádně oškubali, byť až po rozvodu.

„To, že jsem Jakubovi musela zaplatit za věci, které byly moje, například jsem si svůj pozemek kupovala dvakrát, protože jsem neměla sílu na to se s ním soudit, ačkoli si myslím, že bych to vyhrála, to je věc jiná,“ prozradila pro časopis Exkluziv s tím, že Jakubovi zaplatila v rámci vyrovnání 10 milionů (českých korun, tj. cca 404 tisíc eur). “ Polovinu mi na to dala máma. Nejhorší však pro mě bylo vědomí, že jsem mu platila za pozemek, který byl prokazatelně můj. Já být chlap, tak bych se na sebe nemohla podívat do zrcadla. On s tím očividně žít může, tak ať se v těch penězích utopí, ať je ačkoli snídá. On už je mi jedno,“ prohlásila znechucená Agáta.

Přestože na to nevypadá, Agáta se s rozchodem vyrovnávala podle jejích slov dlouho. „Trvalo to fakt dlouho. Je to asi půl roku, co se to zlomilo. Teď, když ho vidím, k němu necítím vůbec nic a mám to vyřešeno. Chtělo to čas, muselo to probolet,“ svěřila se slovy, že jejich vztah byl na bodě mrazu. Nějak spolu vycházejí jen kvůli dceři Mii. „Jde nám o to dítě, takže v tomhle jsme rozumní,“ tvrdila ještě nedávno Agáta. Zřejmě však to není až tak růžové.

Jakub a Agáta mají Miu ve střídavé péči, a Agáta již dříve naznačila, že to občas řádně zabolí. „Ach jo, zase na čtyři dny bez ní (Mie). Nenávidím střídavou péči a obzvlášť, když musíte dát dítě na termín a víte, že tatínek je na Maledivách a Mia bude s chůvou nebo babičkou, a vy s tím nemůžete udělat vůbec nic „Úplně zoufalá,“ postěžovala si Agáta Hanychová, a prozradila také… ˇVítejte v pokračování článku na další straně.

Těhotné Agátě už z celé situace s Prachařem tečou nervy. Když svým „holčičkám“ popisovala jejich fungování ohledně Mie, došlo i na slzy: „Vytočilo mě, že tatínek Mie je na Maledivách, má ji na čtyři dny az těch dnů ji uvidí jen dvě hodiny v sobotu. Respektuji, že je to jeho čas, aby byl s Miou, ale když je ten otec, který se o ni má podle soudu starat, tak by neměl zrovna opouštět Česko. Miu jsme předávali chůvičce, proti které obecně nic nemám, ale fakt mě to nasralo,“ odhalila Agáta se slzami v očích. Podle Agáty je velmi obtížné střídavou péči zrušit. Musí to prostě vydržet, ale Prachař jí to zjevně dokáže „osladit“.

„Mrzí mě to, já jsem doma a on to velmi dobře ví. Já mu píšu, že mi ji může dát, ale nikdy se to nestalo. Raději ji dá chůvice než vlastní matce a je to jen o honění pinďurů tady těch chlapů, se kterými jsme se rozvedli. Mohla bych ho nahlásit, že je mimo Česko, ale nejsem idiot a nechci mu dělat peklo,“ vysvětlila těhotná partnerka Jaromíra Soukupa, která se prý po své zpovědi dočká od Prachařa pořádné scény.

Podle Agáty Prachař jako otec za moc nestojí. „Sdílím s vámi všechno a teď budu mít strašné problémy, že jsem to řekla veřejně, udělá mi obrovskou scénu, ale je mi to jedno. Je nás tady v takové situaci víc a chci, abychom my holky spolu drželi. Mia chodí k otci ráda, právě proto nechci jít do konfliktu, ale odjet na Maledivy a dítě nechat po babičkách nebo chůvičkách, to mi přijde strašné.“

Agáta se neudržela a dokonce nešetřila moc ostrými a vulgárními slovy, kterými ukázala Prachařa i v trošku jiném světle, než jak si ho lidé představují. „ Vy si možná pana Prachaře vykreslujete, že je úžasný táta, ale není a vždy to byl ***** . Neměla bych to mluvit o otci dítěte, škoda, že se to nedá přetočit, ale prostě tohle není v pořádku. To, že je Jakub na Maledivách, mi navíc bylo posláno z Instagramu jeho přítelkyně. On mi nebere telefony, když má Miu. Ani mi neřekne, že ji vyzvedl ze školky, je to strašné a musíme být statečné,“ uzavřela vytočená Agáta.

Související Příspěvky