Těhotná Agáta ukázala odhalené břicho, ten detail každý spatřil: Tady něco nesedí, podívejte se na FOTO !

Když Agáta Hanychová ukázala fotku s odhaleným břichem, asi netušila, co ten záběr způsobí.

Po rozchodu s Jakubem Prachařem Agáta střídala jednoho partnera za druhým. Přestože o každém novém muži po svém boku tvrdila, že tentokrát je to ten pravý, málokterý z jejích vztahů prožil zkušební dobu tři měsíce. A určitě neplánovala k jejím dvěma dětem, Kryšpínovi a Mii, další dítě. Všechno se však změnilo, když to jejího života vstoupil boháč Jaromír Soukup.

Přestože si po převalení jejich vztahu mnozí ťukali na čelo, nebo jej brali jako chytrý marketingový tah, protože oba mají obchodního ducha, zatím fungují spolu. A nejenže spolu rozjeli jejich společné dítě – program Agáta Jaromíra Soukupa v jeho TV Barrandov, ale jak vysvitlo, čekají spolu i skutečné dítě.

To, že Agáta je těhotná, měl prozradit samotný Jaromír, který se novinkou pochlubil kamarádům. Dokonce vyzradil, že jejich společný potomek by měl přijít na svět přibližně v době Agátiných narozenin na konci dubna, pokud tedy všechno půjde tak, jak má, neboť…

Agáta totiž své sledovatelky překvapila nepříliš příjemnou zprávou. Skočila v nemocnici kvůli krvácení. A protože při tom prozradila, že je jen v jedenáctém týdnu těhotenství, přece jen je to ještě rizikové období. Lékaři jí nařídili klid, odpočívat na lůžku a nepřepínat síly s tím, že to nechají na přírodě.

Nyní je už Agáta opět doma u svých dětí. Pro zdravotní problémy dokonce nemůže natáčet se Soukupem společný program, a i ty společné fotky s Jaromírem se najednou jaksi vytratily z jejího účtu. A když pak Agáta přidala na sociální síť svoji fotku s odhaleným břichem, fanynky si hned všimly, že zde něco nesedí, vždyť podívejte na FOTO

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *