Čistý skandál! Patrasová svým zjevem šokovala, FOTO: Co to se sebou udělala, není divu, že…

Nové záběry Dády Patrasové všechny šokovaly. Podívejte, jak vypadala…

Dáda Patrasová (66) a Felix Slováček (79) mají poměrně turbulentní život a skandály se jim rozhodně nevyhýbají. Felix Slováček nenechá na pokoji žádnou sukni, a Dáda pak svůj žal a frustraci utápí na dně sklenky. A Felix se zase vymlouvá, že s Dádou nemůže být, protože pije… Není divu, že jejich dvě děti Felix junior (38) a dcera Anna Julie (27) mají skandálů kolem svých rodičů právě dost…

Přestože ne tak dávno přišlo po letech velké usmíření mezi Dádou a Felixem, když se Slováček rozešel s dlouholetou milenkou Lucií Gelemovou, skandály se jim ani teď nevyhýbají. Před časem Dáda nabourala jejich auto nedaleko svého domu a na radu odmítla test na přítomnost alkoholu v krvi. A Felix zase nedávno na premiéře filmu Jan Žižka chytávala dobře vyvinutou blondýnu, o které tvrdil, že je to jen dávná kamarádka.

A teď to vypadá, že Dáda v tom zase létá. Spolu s manželem Felixem se objevili na premiéře obnoveného muzikálu Alenka v říši divů, ve kterém účinkují obě jejich děti. Představení si vychutnali a po něm svým dětem vestoje aplaudovali. Jenže potom…

Po představení následoval večírek, na kterém se podávalo víno, a Dáda kromě úspěchu dětí zřejmě zapíjela i Felixův skandál s blondýnou. Když se to v zákulisí dozvěděla její dcera Anička, která je ze svých rodičů už „na prášky“, odmítla se s mámou potkat, co Dáda velmi těžko nesla, a alkohol jí ještě dodal.

Na Dádu, která opět neodolala skleničku, tedy vůbec nebyl příjemný pohled. Dáma v letech a takto se dořídit! Než přijel taxík, na ulici se přidržovala sloupu veřejného osvětlení. Patrasovou nakonec musela její manažerka a kamarádky naložit do taxíku, neboť Felix Dádu v takovém stavu odmítl doprovodit domů.

Související Příspěvky