Tak přece? Vdova Ivana už nedoufala, že se toho dočká: Konečně nový život! I Gott by se těšil ?

Jsou to už tři roky, co tady Karel Gott není. Zdá se však, že vdově Ivaně konečně svítá na lepší časy. Konečně se dočkala…

Vdova Ivana Gottová se po smrti svého muže stáhla z očí veřejnosti, a dala-li o sobě vědět, vždy to bylo spojeno s počiny, které připomínaly památku jejího zesnulého manžela.

Tak to bylo při vydání knihy Má cesta za šťastím, při uvedení dokumentárního filmu Karel či při vzpomínkových koncertech Pocta Karlu Gottovi.

Fanoušci Karla Gotta ocenili, že těmito počiny nedovolí, aby se na Maestra zapomnělo. A když se na akcích objevily i jejich společné dcery Charlotte Ella a Nelly Sofie, ze kterých jsou už slečny, byli nadšeni.

Ivana tedy celé toto období v tichosti pracovala na projektech, které začal ještě za svého života Karel Gott a které ona dovedla do úspěšného konce.

V práci se jí dařilo, v soukromí to však až taková sláva nebyla. Jednak byla na všechno sama, bez opory milovaného muže, a jednak ji jistě hodně znechucovaly problémy s Gottovou nejstarší dcerou Dominikou, která o svém slavném otci a jejich rodině poskytovala citlivé soukromé informace.

Vdova Ivana na to sice veřejně nereagovala a kontaktu s Dominkou se vyhýbala, ale určitě to pro ni nebylo příjemné.

Související Příspěvky