Ta dopadla! Těhotná Agáta skončila v nemocnici: A reakce Soukupa? To nevestí nic dobrého !

Zubožená těhotná Agáta Hanychová skončila v nemocnici a reakce Soukupa? Budete jen kroutit hlavou, to nevěstí nic dobrého!

Říká se, že do té doby se chodí se džbánem po vodu, až se ucho odtrhne. Těhotná Agáta Hanychová (37) je stále v jednom kole. Práce, péče o děti, operace syna Kryšpina (10), vztah se Soukupem (53), natáčení společného pořadu av neposlední řadě těhotenství, to by bylo hodně i na … Bylo jen otázkou času, kdy se to všechno sesype.

Agáta si poslední týdny už musela připadat jako štvanec. Přestože má ráda mediální pozornost, zdá se, že je toho na ni už příliš mnoho. Agáta už byla dvakrát těhotná a je zkušená maminka, ale vypadá to tak, že třetí těhotenství jí už dává zabrat víc. Navíc, když se k tomu přidružila viróza, ona stále pracovala a nešetřila se, až se úplně složila a skončila v nemocnici.

Své fanynky Agáta informovala na sociální síti: „A je to tady… Tělo si řeklo,“ připsala k fotce, na které vypadá opravdu zuboženě, vždyť podívejte FOTO v GALERII . Tak špatně ještě nevypadala a asi je to i dost vážné, neboť své fanynky požádala, aby jí drželi palce. I její máma Veronika Žilková (60) na sociální síti sdílela společnou fotku s Agátou: „Moje holčička, i když je už velká, tak mámy musí foukat bibi.“

Agáta si musela zajistit péči o děti, které jí momentálně hlídá její manažer a ona je kontroluje, například i přes Face Time. Zarážející je však reakce jejího partnera Jaromíra Soukupa. „Agáta má chřipku, a brzy ji mít zase nebude,“ okomentoval Soukup stav své partnerky pro blesk.cz s tím, že se o svém soukromí více bavit nehodlá. Na další otázku, proč je nastávající maminka jeho dítěte v nemocnici, reagoval překvapivě klidným hlasem: „Zeptejte se Akáty. Na žádném zákroku není, víc k tomu mluvit nebudu…“ Že by krize ve vztahu?

Agátina nemoc totiž nabourala Soukupovy plány s jejich společným projektem. Ale ještě horší je, že chřipka v počátečním stadiu těhotenství může výrazně ohrozit plod a zvyšuje riziko různých malformací, jako je například postižení centrálního nervového systému, deformace končetin nebo rozštěp rtů. V některých případech může způsobit také předčasný porod nebo samovolný potrat. Agátině obavy jsou tak namístě a nedivme se, že prosila fanynky, aby jí držely palce.

Související Příspěvky