Silná káva! Hanychová veřejně nazvala Verešovou ku***u: Důvod, proč se mají plné zuby

Cítí se díky vztahu s vlivným mediálním magnátem nedotknutelná?

Česká modelka a moderátorka Agáta Hanychová (37) se drsně vyjadřuje na adresu známých žen. Pár tvoří s šéfem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (53) a nedávno bez ubrousku reagovala na krok jeho expřítelkyně, herečky Kateřiny Brožové (54).

Od Hanychové to však schytala i slovenská modelka Andrea Verešová (42). Agáta je mimořádně aktivní na Instagramu, jako influencerka tam nasbírala již 290 tisíc sledujících. Nejednou pro ně vysílá živá videa i ve společnosti svého nového přítele Soukupa a odpovídají na zvědavé otázky fanoušků.

Jak píše portál VipShow.cz , nedávno během takového přenosu dostala Agáta otázku o známé slovenské modelce a reagovala vulgarismem nejhrubšího zrna. „Andrea Verešová není herečka, je to ku*va,“ vyhrkla Hanychová. Její partner Soukup podle zmíněného portálu jen nevěřícně zpracovával, co jeho milá vypustila a rychle se snažil změnit téma.

Jenže Agátu se drsné vyjádření vypomstilo, když ji kvůli němu o pár týdnů zalil pot.Se Soukupem si v srpnu udělali výlet do New Yorku a když se odtud vraceli, ocitla se v těsné blízkosti Verešové.O setkání Hanychová opět popovídala fanouškům.

„Přišla jsem na letiště, Jaromír tam se mnou čekal na odbavení a dorazili jsme už na poslední chvilku. Najednou do řady ale ještě přiběhl její manžel Daniel Volopich. Otočila jsem se na něj a řekla jsem si: ‚Ty vole, tak snad letí sám. \“Bohužel netelel, Andrea tam byla s ním. Ale naštěstí v pohodě, já jsem tu něco o ní řekla asi před dvěma týdny, ale ona mě nesleduje a doufám, že ani tento živý přenos neuvidí, \“ vyprávěla Agáta.

Jak známo, nevraživost mezi ní a Verešovou odstartovala v roce 2016. Agáta tehdy účinkovala v celebritní verzi show Prostřeno, obdobě slovenského pořadu Bez servítky. Přítomné se tehdy snažila pobavit historkou, podle které se Verešová ztrápnila, když byli spolu v restauraci. Modelka si měla objednat candáta, tedy česky „candáta“, číšníkovi však řekla, že chce „kandáta“.

Hanychová historkou přítomných pobavila, méně už však samotnou Verešovou, která reagovala na sociální síti. „Větší hloupost než to, co nedávno vyhlásila na mou adresu Agáta Hanychová, jsem už dávno neslyšela. Poprvé, vůbec nechápu, co ji přimělo k tomu, aby si vymyslela historku na téma ‚candát‘, druhýkrát jsem s ní nikdy nebyla na obědě ani na večeři, ani o to nestojím,“ vyjádřila se naše modelka.

Do Agáty si také veřejně kopla. „Na rozdíl od ní ovládám plynule čtyři světové jazyky a více než 10 let žiji v klidném manželském svazku s jedním mužem,“ vyjádřila se o Hanychové , jejíž milostné eskapády jsou již léta výživným tématem pro bulvár u našich sousedů. Jak v té době informoval portál extra.cz, do kauzy se následně zapletl i český moderátor Bořek Slezáček.

„Milá Agáto, musím se zastat Andrey. Příběh s ‚kandátem‘ se opravdu stal, ale autorkou novotvaru je úplně jiná paní modelka. Přísahám, byl jsem přitom a už tehdy jsem měl vzít nohy na ramena,“ vyjádřil se Slezáček. Zmíněný web připomněl , že jeho expartnerkami jsou známé modelky Alena Šeredová a Simona Krainová.

Související Příspěvky