Přece je to pravda! Dcera Petra Muka Noemi odhalila to, co se doposud jen šeptalo

Z dcery Petra Muka Noemi je už velká slečna. Budete jen oči otevírat, co prozradila! Její taťka by byl na ni pyšný.

Letos se konal již desátý ročník akce věnovaného památce zpěváka Petra (†45), festival Kouřimská skála Aneb Vzpomínka na Petra Muka, jak uvádějí jeho organizátoři. Na akci samozřejmě nemohla chybět nejmladší dcera Petra Muka Noemi (16). Z té přítomní nemohli spustit oči, všechny totiž velmi překvapila…

Po otci Noemi zdědila nejen podobu, ale také umělecké sklony. Noemi se totiž věnuje tanci a že jí to jde opravdu dobře. Když se před časem na sociální síti objevilo video s jejím výkonem ze soutěže tanečního studia Elladance, zahrnuli ji sledovatelé pochvalnými komentáři. „Lehoučké jako pírko, svobodné jako vánek, něžné a křehké jako ta nejnádhernější květina,“ napsal jistý Marek, a nebyl jediný, kdo byl z jejího tanečního výkonu nadšen.

Kromě tance se Noemi věnuje také hře na klavíru, ale se zpěvem to bylo horší. Každý jaksi očekával, že dcera Petra Muka musí přece zpívat, a to ji od zpěvu právě velmi odrazovalo. „Zpívat se zatím stydí, ale je to v ní.

Denně spolu posloucháme Petrovy písničky,“ prozradila před časem její hrdá máma. Zlom přišel přibližně před rokem, kdy Noemi přece jen překonala ostych a začala se zpěvu věnovat. Chodí na hodiny zpěvu ke svému oblíbenému učiteli. Noemi učarovaly divadelní desky, tanec chce skloubit se zpěvem a herectvím. Přihlásila se ke studiu na státní konzervatoř v Bratislavě, kde se chce věnovat právě muzikálovému herectví. Na její velkou radost byla přijata, takže teď je už jisté, že půjde v otcových šlépějích. Petr by byl jistě na svou nejmladší dceru velmi hrdý.

Související Příspěvky