Nakonec podlehl! „Tak já už tady nemusím být,“ reagovala na Langmajerovu novou lásku Gondíková

I když si spolu určitě nenudí, před pár měsíci si pořídili dalšího člena rodiny.
Patří mezi nejsledovanější a nejsympatičtější dvojice českého showbyznysu.

S 56letým hercem Jiřím Lanagmajerem doma rozhodně není nuda. Poslední měsíce však pozornost kromě milované manželky věnuje i jejich čtyřnohému mazlíčkovi, přestože dlouho psa v domácnosti odmítal. A teď? Fotografie, které jeho polovička Adéla Gondíková zveřejní na Instagramu jsou plné lásky – psa k pánovi a naopak. „Tak já už tu nemusím být,“ reagovala s humorem sobě vlastním devětačtyřicetiletá herečka a moderátorka.

Namísto dítěte
Oba mají za sebou manželství a jsou rodiči odrostlých dětí. Svůj devítiletý vztah zpečetili v roce 2019 sňatkem a zdá se, že tato dvojka se miluje stále více. Na sociální síti jeden z nejobsazovanějších herců a někdejší vyhlášený záletník nešetří na adresu své ženy lichotkami a vyznáními. Před pěti dny se dokonce Adéla pochlubila romantickou gratulací k jejím narozeninám – před garáž jejich rodinného domu její křídou nakreslil obrovské srdce s nápisem „Všechno nejlepší lásko.“

I když se spolu určitě nenudí, před pár měsíci si pořídili dalšího člena rodiny. Jirka se přítomnosti chlupáče dlouho bránil, dnes jsou z nich skvělí společníci. Zlatý retrívr dostal jméno Maybe a herec nedá na přítulnou fenu dopustit.

„Těžké je nemilovat,“ rozněžnil se nad fotkou Adély a rozkošné Maybě v italské provincii Jižní Tyrolsko, kde si v červenci manželé užívali. Přestože svou půvabnou manželku zahrnuje pozorností a láskou, nedávno si neodpustila vtipný komentář k fotografiím, které zachycují Langmajera v těch nejkrásnějších okamžicích se svým čtyřnohým mazlíčkem. Ve skutečnosti samozřejmě na fenku nežárlí a těší, že její vyvolenému další člen domácnosti tak přirostl k srdci.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *