To bylo husté! Síla, co vzkázala Agáta Soukupové EX Brožové: Ta, aby teď po kanálech chodila

Kateřina Brožová asi netušila, co svou reakcí na vztah Agáty a Soukupa spustí … Bylo jí to třeba?

Telenovela pokračuje, a začíná to být pěkně pikantní. Vztah Akáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (53) už celé léto s napětím sledují nejen jejich příznivci. Samozřejmě, že ho zaregistrovaly i Sukupovy bývalky, které to sice příliš komentovat nechtěly, ale…

Pravdou však je, že spojení Soukup – Hanychová musely zejména Soukopvy bývalky zpočátku řádně prodýchávat, konečně, stejně jako mnozí příznivci obou zamilovaných hrdliček. A zdá se, že Soukupova EX Kateřina Brožová (54) tento nový vztah svého expartnera, se kterým žila několik let, zjevně nestrávila.

Po dvou měsících od začátku jejich vztahu se totiž převalilo, co udělala Brožová, když se dozvěděla, že její bývalý randí s Akátou Hanychovou. Kateřina měla účinkovat v muzikálu Okno mojí lásky, který vzniká na písně Olympiku. Sexy blondýnka se měla alternovat s Veronikou Žilkovou, ale jakmile Agáta Hanychová zveřejnila, že chodí s Jaromírem Soukupem, Kateřina se role vzdala a smlouvu na účinkování nepodepsala, což potvrdil i producent Oldřich Lichtenberg (59). Všichni tedy s napětím čekali na Agátinu reakci. ZDE je!

Muzikálový producent chtěl choulostivou situaci vyřešit s Brožovou diskrétně mezi čtyřma očima, ale bohužel se nepodařilo. „Minulý týden prostě padlo definitivně NE a Kateřina smlouvu nepodepsala. K jejím osobním důvodům se nechci vyjadřovat, ale plně je respektuji,“ přiznal muzikálový producent.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *