Jeho manželka nezadržela slzy: Smutná slova o Schumacherovi !

Michael Schumacher byl na vrcholu své kariéry, když v roce 2013 utrpěl během lyžování vážné zranění hlavy. Závodník podstoupil několik operací a celkově byl hospitalizován 9 měsíců.

Jeho zdravotní stav je spojen s mnoha spekulacemi , ale nedávná vyjádření jeho manželky potvrdila, že bojuje s řadou zdravotních problémů.

Na zdravotní stav „Schumiho“ se v průběhu posledních let uvalilo informační embargo. Jeho rodina nechce mluvit o problémech, které trápí jednoho z nejslavnějších jezdců Formule 1. Manželka Corinna zajistila veškeré zdravotnické vybavení , aby mohl setrvat ve vile u Ženevského jezera ve Švýcarsku a pokračovat v léčbě.

Z pochopitelných důvodů se 7-násobný mistr světa F1 neukazuje na veřejnosti, přičemž se pravidelně objevovaly informace, že se učí chodit a jeho řeč je stále zřetelnější . Vzápětí však přišly zprávy, které vyvrátily jakýkoli pozitivní posun v jeho zdravotních problémech. Ty nakonec nepřímo potvrdila i Schumacherova manželka, která za něj nedávno převzala státní vyznamenání za charitativní činnost, které se dlouhodobě věnoval.

Corinna v děkovném projevu propadla emocím a pořádně překvapila přítomné hosty, když o slavném Němci mluvila, jako by byl po smrti. ,,Michael mi chybí každý den. Nejsem to však jen já, komu chybí. Jsou to děti, rodina, jeho otec a každý, kdo se kolem něj pohyboval,“ řekla se slzami v očích. Následně si zřejmě uvědomila svá slova. ,,V podstatě chybí každému, ale můžu říct, že Michael je tady. Sice jinak, ale je tady s námi, a to nám dává sílu,“ dodala.

Známá blondýnka tak potvrdila vyjádření Philippeho Streiffa, který je nejen bývalým závodníkem, ale i přítelem 53letého jezdce. Podle jeho slov je Michael na vozíčku a paralyzován. Má problémy s pamětí a řečí, v důsledku čehož komunikuje s nejbližšími především očním kontaktem.

Související Příspěvky