Po Kubišové i on: V NEMOCNICI skončil slavný český zpěvák !

Jen před několika dny se převalila zpráva, že v nemocnici na akutní operaci skončila zpěvačka Marta Kubišová . Ve stejný den se však dostal do stejné pražské Nemocnice na Motole i slavný český zpěvák. Ten se však na rozdíl od umělkyně už mohl vrátit domů.

Ve stejný den jako Marta Kubišová skončil v nemocnici také slavný český zpěvák a herec Václav Neckář. Umělec, který oslavil 78 let, tak strávil noc podobně jako Kubišová v Nemocnici na Motolce. Zatímco zpěvačka utrpěla perforaci střev, přičemž jí kvůli možné otravě krve šlo doslova o život, zpěvákův stav nebyl až tak dramatický.

Neckář pocítil náhlou nevolnost, přestal hýbat prsty na jedné ruce a v prstech druhé ruky cítil brnění. Nakonec musel navštívit lékaře a skončil na infuzích. Zatímco zpěvačka hitu Modlitba pro Martu musela zůstat pod dozorem na Jednotce intenzivní péče, umělce už v pátek propustili.

„Mě naštěstí pustili hned v pátek, prsty už nebrní a je mi fajn. Nevím, co to bylo. A teď se odhodlávám, že Martě zavolám. Ale možná až zítra, nechci ji rušit, ať má klid na zotavení ,“ prozradil Neckař. S Kubišovou a Vondráčkovou přitom v letech 1968 až 1970 vystupoval ve skupině Golden Kids.

Související Příspěvky