Ráj na zemi? Lucie Bíla ukázala svůj dům: Pohádkový výhled

Lucie Bílá ukázala svou luxusní vilu s nádherným výhledem. Hotový ráj na zemi, podívejte foto v galerii.

Všude dobře, doma nejlépe! Toto může směle tvrdit zpěvačka Lucie Bíla, která už léta žije v rodných Otvovicích u Prahy. Tady našla svou oázou klidu a bezpečí, tedy skutečný domov. Přestože dříve bývala i všechno jinde, nakonec se usadila tam, kde to dobře zná a sama si postavila dům, ve kterém se cítí nejlépe.

Rozlehlý dům Lucie Bílé se nachází v nádherném kraji, jeho součástí je velká zahrada s mnoha kouzelnými zákoutími. Zpěvačka zde v tomto období zvykne grilovat nebo jen tak odpočívat s partnerem či s blízkými. I výhled z jejího domu je opravdu pohádkový

Lucie má ve svém domě v Otvovicích opravdu všechno tak, jak si přála. Když dříve bývala i na jiných místech, vychytala všechny „mouchy“ a při stavbě tohoto domu přesně věděla, čemu se vyhnout, aby byl útulný a nenudil ji. Lucie však myslí i na zadní dvířka, tedy přesněji na svého syna. Před rokem přikoupila ke svému domu sousední pozemek s malým domkem. Tam se plánuje jednou přestěhovat, pokud by se její syn, až si založí rodinu, rozhodl bydlet v této jejich velké vile.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *