Žilková promluvila o Agátě a Soukupovi. Co řekla ! To nemůže myslet vážně

Řádný bizár! Agátě Hanychové (37) doktor nestačil, tak sbalila mediálního magnáta! Co na to jí máma Veronika Žilková (60)? Budete jen kroutit hlavou!

Agáta Hanychová po rozvodu s Jakubem Prachařem je jako utržená ze řetězu, jeden milenec střídá druhého. Ona se ani nepotřebuje otřást z předchozího vztahu, u ní je to, jako by jen přestoupila do jiné tramvaje… Agátiny fanynky se jen chytají za hlavu a litují jejích dětí, že stále mají nového „náhradního tatínka“, protože Agáta své známosti vytrvale představuje i svým dvěma dětem, synu Kryšpínovi a dceři Mii. Co na to říkají otcové jejích dětí, neznámo…

Jelikož u Agáty všechno jde jako na běžícím pásu, už se ani nikdo příliš nepozastavoval nad tím, že i její maminkou zbožňovaný pan doktor už také patří minulosti. Agáta se o konci jejich vztahu nevyjádřila příliš lichotivě, raději to nebudeme reprodukovat. Když se však převalila zpráva, že rebelka a lovkyně mužů má nového milence a zejména když se zjistilo, kdo to je, zůstali všichni v němém úžasu.

Agáta totiž sbalila mediálního magnáta a boháče Jaromíra Soukupa, ačkoli ti znalejší věcí, například hudební boss František Janeček, vědí o jeho bohatství své… Ještě nedávno se Agáta vyjádřila, že starší muži jsou k ničemu a chlap po čtyřicítce smrdí stuchlinou, no zrazu nevadí, že Soukup je od ní o 16 let starší. A kdyby jen to. Zajímavé by bylo vědět, co si o tom myslí Agátin bývalý nejlepší kamarád a zároveň exmanžel Jakub Prachař. Ten se zatím nevyjádřil, ale její máma Veronika Žilková ano. A budete jen nevěřícně kroutit hlavou nad jejími slovy…

Veronika Žilková se k novému partnerovi své dcery Agáty nejprve nechtěla vyjadřovat a tak na otázku jen vyštěkla: „No comment!“ Jenže pak přece jen neodolala podělit se o svůj názor a její slova stojí za to: „Nebudu komentovat vztah mediálního krále a královny…“ A ještě dodala: „Jediné, co k tomu můžu říct, je, že se k sobě velmi hodí.“ Nuže, její slova opravdu nepotřebují komentář.

Související Příspěvky