Ivana Gottová odhalila smutné tajemství o manželovi. Kája by to nikdy nepřiznal !

Až téměř po třech letech od smrti svého muže odhalila vdova Ivana (46) o Karlovi Gottovi († 80) něco, k čemu by se on nepřiznal ani za nic na světě.

Karel Gott byl profesionál za všech okolností, a přestože byl poslední roky i nemocný, snažil se podat stoprocentní výkon. Ale o tom muzikanti vědí své, všichni svorně říkají, že z vystoupení muzikanta neomluví ani nemoc, jedině smrt.

A takový byl i Karel Gott. Jeho spolupracovníci dobře věděli, jak precizně býval připraven na svá vystoupení či koncerty, a toto vše očekával i od nich. Horší to však bylo, když mu postupně přestávalo sloužit zdraví.

Už když Karel Gott slavil okrouhlou osmdesátku, začalo se promlouvat, že Maestro špatně slyší, co je pro zpěváka či muzikanta hotová pohroma. Karel Gott se k tomu nikdy nevyjádřil, ani neslyšně, není to totiž nic příjemného. Nakonec, když se v podobné situaci ocitl jeho bývalý kolega Felix Slováček, také popřel, že by snad měl se sluchem nějaké problémy a popřel informace o tom, že by používá naslouchátko.

Nyní však vdova Ivana odhalila tuto smutnou skutečnost v dokumentu s názvem Karel Speciál, který vznikl ve spolupráci s režisérkou Olgou Malířovou Špátovou. V záběrech dokumentu Karlovi Gottovi totiž Ivana speciální naslouchátko sama instaluje. Karel Gott využíval skutečně nenápadný typ naslouchátka. Všimli jste si ho? Není divu, že málokdo spatřil, když ho Karel Gott používal.

Související Příspěvky