Děsivá pravda o Dádě Patrasové : Nemá problém s alkoholem, ale také….. Tak to je už KONEC !

S Dagmar Patrasovou (66) je to horší, než to na pohled vypadá, ale důvod je jiný, než byste si mysleli.

Manželka muzikanta Felixe Slovačka (79) Dagmar Patrasová opět jednou havarovala, a to rovnou v den Felixových narozenin. Inu, dostal od ní tedy „pěkný dárek“. Přestože se naštěstí nikomu nic nestalo a Dáda zničila „jen“ dvě auta, jedno to své a druhé to, do kterého nabourala, následky jsou přece jen horší, než by si kdokoli myslel. S Dádou to totiž jde pořádně z kopce.

Když se Felixe Slováčka ptali, co by si přál na narozeniny, měl jen jediné přání. Aby Dáda přestala pít. To ještě netušil, co se stane, a že Dáda právě v den jeho narozenin, jen několik metrů od jejich domu zase havaruje. Po nehodě odmítla Patrasová na radu rodinného právníka dechovou zkoušku na alkohol, ale podle toho, jak se po nehodě potácela, bylo více než jasné, jaká je tomu příčina.

Jako reakci na to, co se stalo, jí Felix zakázal jít na jeho oslavu narozenin, nepřišla na ni ani dcera Anička, která se po matčině nehodě měla sesypat. Felix se však rozhodl, že si náladu nedá pokazit. Ale jeho kamarád Jiří Krampol, který si podobnými problémy před časem prošel kvůli své manželce Hance, ví o tom své.

Krampol na rovinu řekl, že stejný problém, jako měla jeho nebohá manželka Hana, tedy závislost na alkoholu, má i Dáda. Hrozné ale je, že se nechce jít léčit. Přitom podle něj i Dáda, tak jako svého času jeho nebohá manželka, už trpí alkoholickou demencí. A tady už není jiné pomoci, jen léčení. Jenže to by Dáda musela chtít.

Felix Slováček se od své manželky rázně distancoval, že s ní po tomhle už nechce nic mít. Jenže každý adiktolog vám řekne, že za alkoholismem někoho je také jeho rodina. Jistě, ta kvůli alkoholikovi nejvíc trpí, ale mu i nejvíc může pomoci. A kdo ví, proč Dáda začala v minulosti pít, jestli za tím nebyly zrovna poměry v její rodině s Felixem Slováčkem a jakou oporu měla a má ve své rodině… Jiří Krampol vyjádřil přesvědčení, že pokud se Dáda nepůjde léčit, skončí to tragédií, buď někoho zabije nebo sama zemře jako jeho žena Hanka či třeba Iveta Bartošová.

Související Příspěvky