Žilková obdržela kopačky přes e-mail: Manžel konečně přiznal důvod !

Herečka Veronika Žilková a velvyslanec Martin Stropnický patřili ke stabilním českým párům. Před pár týdny však došlo k náhlému zvratu, který šokoval především známou blondýnku.

Žádná z žen by rozhodně nechtěla dostat kopačky přes e-mail.

Jeden z nejznámějších českých párů čeká po 14 letech vztahu rozvod. Martin Stropnický je velvyslancem ČR, kterou zastupuje v Izrealu. I když se oblíbené herečce nechtělo odejít od rodiny a přátel, pro milovaného manžela to udělala. Nedávno si dokonce dvojice užila dovolenou v Dubaji.

60letá blondýnka následně dostala e-mail, ve kterém se s ní politik rozešel . Podle jeho slov Žilkovou už nemiluje a omlouvá se. Právě toto měl být hlavní důvod rozvodu. Případnou milenku odmítal. S jeho jménem se však začala spojovat konzulární asistentka, která pracuje v Tel Avivu od roku 2016. Podle informací měla zálusk na vlivného a bohatého muže a dokonce tvrdila, že ho určitě rozvede.

Konkrétně má jít o Markétu Horňákovou, která má být častým hostem v rezidenci Stropnického. Tuto informaci obdržela i Žilková, a to z první ruky. ,,Manžel mi před pár dny tuto mladičkou milenku osobně přiznal. Více to na žádost manžela nebudu komentovat,“ uvedla

Související Příspěvky