Ředitel divadla vyhodil celé obchodní oddělení: Důvodem je Bohdalová !

Jiřina Bohdalová je jednou z nejlepších českých hereček a komiček. Natočila desítky filmů, seriálů a často je oblíbeným hostem v zábavných pořadech.

I přes pokročilý věk je stále hvězdou i na divadelních deskách v jednom z nejnavštěvovanějších divadel v Praze.

Jiřina Bohdalová má neuvěřitelných 90 let, ale nadále je členkou českého Divadla na Jezerce. Ještě před pandemií koronaviru hrála v úspěšné komedii Generálka, přičemž představení bylo vždy vyprodáno. Protipandemická opatření však na dva roky zamezila, aby byla hra opět součástí programu.

Zaměstnanci divadla tak kontaktovali diváky, kteří si koupili vstupenky na neodehranou inscenaci Generálka. V e-mailu jim nabídli výměnu lístků za jakoukoli hru v programu. Následně však došlo k nečekanému oznámení. ,,Pokud by paní Bohdalová byla ochotna se znovu naučit text a představení by se hrálo, budete mít přednost na koupi lístků,“ uvádí se v textu.

Konec e-mailu vyznívá tak, jako by herečka nebyla ochotna nebo schopna hrát. Právě tato věta pořádně rozzlobila ředitele divadla, a zároveň herce Jana Hrušinského. ,,To je naprosto nešťastná formulace. Jejího autora jsem okamžitě vyhodil a raději vyměnil celé obchodní oddělení,“ přičemž upozornil, že je pouze na Bohdalově, zda se hru rozhodne obnovit.

Související Příspěvky