Tereza Brodská konečně odhalila celou PRAVDU o otčínovi Hanzlíkovi: Teď aby chodil kanály

Dcera Jany Brejchové Tereza Brodská ukázala fotku s mámou, kterou dělal Jaromír Hanzlík. Její pohled mluví za všechno!

Určitě existují také dobré vztahy s nevlastními rodiči, ale Terezy Brodské případ to zjevně nebyl. Už v minulosti se objevily informace o tom, že dcera charismatické herečky Jany Brejchové zažívala po rozchodu jejích rodičů s maminkým novým partnerem krušné chvíle. A přestože si po tolika letech z toho už dělá legraci, zdá se, že to tehdy muselo být opravdu drsné.

Už v minulosti se Tereza v některém z dřívějších rozhovorů zmínila o výchovných praktikách maminčina partnera, herce Jaromíra Hanzlíka, se kterým žila po rozchodu s Tereziným otcem Vlastimilem Brodským. Tereza a Hanzlík si zjevně nesedli, a přestože Hanzlík na televizní diváky působí sympaticky, jeho výchovné metody byly „pozoruhodné“. Tereza musela například za trest psát x-krát na papír, že to či ono už nikdy nebude dělat, záleželo na tom, co aktuálně její přísný Hanzlík vyčítal.

Nyní se Tereza na sociální síti pochlubila fotkou z mládí, na které je vyfocena spolu se svou mámou na dovolené u moře, ale nejen tím je fotka zajímavá. Na té dovolené byli ve trojici – Jana Brejchová, Tereza Brodská a Jaromír Hanzlík, ten také fotil. A jak jim tam asi spolu bylo? Terezin pohled na fotce mluví za všechno. A stačilo, že jeden z fanoušků do komentáře napsal poznámku „Leto s kovbojem,“ a Tereza se neudržela.

Herečka fanouškovi rovnou napsala, že by se k fotce hodil spíše popis „Léto s hororem“. A když se jí další fanynky zadivování ptali, jestli to bylo opravdu tak špatné, protože Hanzlík na ně působí sympaticky, raději odpověděla jen emotikony rozzlobené tváře. Ale když se jiná fanynka snažila utěšit tím, že co člověka nezabije, to ho posílí, Tereza otevřeně vysvětlila, jak to „posílení“ dopadlo v jejím případě. V sedmnácti odešla z domu a postavila se na vlastní nohy… Prý je to zkušenost k nezaplacení.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *