ZEMŘEL známý český rocker: Jeho manželkou byla slavná zpěvačka !

Česká hudební scéna je opět v slzách. Jak oznámil na sociální síti žalosti syn, známý rocker odešel do hudebního nebe ve věku 68 let. Osudnou se mu přitom stala rakovina plic. Před čtyřmi lety přitom zemřela i jeho slavná manželka, která byla stejně zpěvačkou.

Český hudební svět truchlí za odchodem dalšího známého zpěváka. Vítězslav Vávra zemřel ve věku 68 let , přičemž osudným se mu mělo stát rakovinové onemocnění. O smutné zprávě informoval na sociální síti jeho syn Filip.

“ 1.7. 2021 o 21:29 umřel můj otec, Vítězslav Vávra. Měl nádor na plicích a jeho organismus byl příliš slabý na boj s ním. Bard české hudby, milovník života, patriot. I když se naše cesty před lety rozešli, bude mi chybět, „napsal dojímavé slova.

Vávra byl známý rocker, který byl na vrcholu popularity především v 80. letech, kdy nazpíval celou řadu hitů. Proslul také tím, že vedle zpěvu hrával zároveň na bicí. Spolu vydal 4 gramofonové LP desky a 4 CD nosiče. V roce 2010 dokonce kandidoval v parlamentních volbách za stranu Suverenita. Jeho manželkou byla slavná zpěvačka Věra Špinarová. Jen před pár hodinami přitom šokovala smrt pouze 38-letého českého zpěváka.

Související Příspěvky