Neskutečný hyenismus. Gottův hrob v Malvazinkách byl vykraden !

Tohle snad není ani možné ! Místo kde odpočívá legendární zpěvák Karl Gott (†80) se stalo terčem zlodějů. Fanoušci, kteří chodívají na hrob Mistra se poklonit zjistili, že je poškozen. Informaci následně potvrdila i rodina zpěváka.

„Jen doufám, že ho nikdo proboha neukradl. Před Vánoci tam ležela i zlatá růže. Ani ta tam není. Dokonce někdo přejel v zatáčce koly přes trávník a slušně očesal spodní rododendron a vyryl dost hlubokou brázdu v tom jeho trávníčku. Dost ubohé, protože v těch místech je dost široká cesta, aby bylo možno se vyhnout,“ popsala jedna z Mistrových fanynek.

Tahle zpráva o řádění zlodějů na hrobě Karla Gotta (†80) přišla týden poté, co se vandalové vyřádili i na hrobě Evy Pilarové (†80), což velmi ranilo vdovce Jana Kolomazníka (68), který vše zjistil osobně na místě. Místa posledního odpočinku Karla Gotta a zpěvačky Evy Pilarové jsou od sebe vzdáleny doslova pár metrů !

Z hrobu byl ukraden malý zlatý slavík a zlatá růže.

Mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová potvrdila nejhorší obavy fanoušků. „Bohužel musím napsat, že se opravdu poslední dobou věci a dárečky z hrobu Karla Gotta ztrácejí, nejen tedy zmíněný slavík. Je nám líto, čeho jsou někteří lidé schopni,“

 

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *